En Son Ne Aldınız ?
(15/05/2018, Saat: 01:46)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiç denemedim ama alanlar gayet memnunlar. Yeni başladığınızı da düşününce ben şahsen Rex Ambassador'un parasıyla değişik karakter ve özelliklerde 4-5 farklı tıraş aleti alırdım değişik deneyimler için. Ha diğer taraftan bu kur durmayacak bu noktadayken almak da kötü bir mantık değil. Smile

Dolar' ın çok da uzun olmayan bir zaman diliminde 5 TL yi göreceğini düşünüyorum üstadım. Çelik ve ayarlı olması ve yurt dışı sitelerde gördüğüm kadarı ile genel memnuniyetinin çok yüksek olması beni gaza getirdi. Gönül isterdiki burada kullanan üstadlar var ise görüşlerini almak ama nasip olmadı. Verdim siparişi Big Grin
Şimdiden hayırlı olsun. Youtube üzerinden denk gelmiştim tanıtım ve kutu açılışı videosuna, firma sahibi gençten bir abimiz tanıtıyor ürününü.
Ömürlük bir SS alet fakat, leziz bir parça.

"A Samurai always wears two swords."
(15/05/2018, Saat: 11:05)ArchLord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dolar' ın çok da uzun olmayan bir zaman diliminde 5 TL yi göreceğini düşünüyorum üstadım. Çelik ve ayarlı olması ve yurt dışı sitelerde gördüğüm kadarı ile genel memnuniyetinin çok yüksek olması beni gaza getirdi. Gönül isterdiki burada kullanan üstadlar var ise görüşlerini almak ama nasip olmadı. Verdim siparişi Big Grin

Komşum iyi etmişsin için rahat olsun eldeki hissiyatı ağırlık dengesi çok iyi. Elinize aldığınız anda kalitesini ve inçe işçiliğini görüyorsunuz.
Tıraşı oldukça yumuşak konforlu. Ben 5. Ayara kadar denedim konforundan hiç birşey kaybetmedi. Oldukça da yakın tıraşı var.
Güle güle kullanınSmile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(15/05/2018, Saat: 11:09)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdiden hayırlı olsun. Youtube üzerinden denk gelmiştim tanıtım ve kutu açılışı videosuna, firma sahibi gençten bir abimiz tanıtıyor ürününü.
Ömürlük bir SS alet fakat, leziz bir parça.

Teşekkür ederim daha iyisi sizin olsun inşaallah.

(15/05/2018, Saat: 11:26)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum iyi etmişsin için rahat olsun eldeki hissiyatı ağırlık dengesi çok iyi. Elinize aldığınız anda kalitesini ve inçe işçiliğini görüyorsunuz.
 Tıraşı oldukça yumuşak konforlu. Ben 5. Ayara kadar denedim konforundan hiç birşey kaybetmedi. Oldukça da yakın tıraşı var.
Güle güle kullanınSmile

Çok teşekkür ederim yorumunuz için içim çok rahat şu an gerçekten.
6100e7b9fcc20f263419c472537e4e7e.jpg
Yeniler geldi nihayet . Hamburg rossman dan.
Tabac zaten bildiğim ve çok sevdiğim bir kokuydu. Pitralon da iyi ve erkeksi keskin bir kokusu var .

Bir Watson da benden gelsin, sağdaki 1 lira olan
Sıhhatler olsun e569d1ce57c7eb38a956e947ee60d3c5.jpg

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
PlRnVv.jpg

Bunlarda benim yaklaşık 1 aydır bu serüvene başlayalı edindiklerim.
Sizde geleneksel tirasin ekonomik olduğu gerçeğini kanitlamissiniz benim gibiSmile
@connect
Komsum sanki yenge, kucuk buldugu istemedigi dar rafı sana vermis al bunu kullan demis gibi bir hissiyat olustu bende. Smile
Kadir abi yengeye karsı, derebeyligini ilan edip, komple tuvaleti tadilata soktuydu. Yol yontem onerisi istersen bir konus derim.

Saka bir yana tum dostlara yeni urunleri hayırlı olsun.
Güle güle kullanın beyler...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: