Arko Sabun Modifiye Önerileri
Bende arko yu cam kaseye bastım, içinde köpürtme yapıyorum. Köpürmeye başlar başlamaz, yarım santim kadar tüp şeklindeki arko traş kreminden atıyorum. Kayganlık inanılmaz artıyor bende. Denemenizi tavsiye ederim.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(12/05/2018, Saat: 21:52)volkanerozan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende arko yu cam kaseye bastım, içinde köpürtme yapıyorum. Köpürmeye başlar başlamaz, yarım santim kadar tüp şeklindeki arko traş kreminden atıyorum. Kayganlık inanılmaz artıyor bende. Denemenizi tavsiye ederim.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet kuru olduğu için krem ile karıştırmak iyi fikir . Ben yineee Arko Yüksel olduğu gibi kullanıp sevenlerdenimSmile
Kasede köpürtüp yüze uyguladığımda yüzümü kuruturken doğrudan yüzüme sürüp köpürttüğümde yüzümü daha yumuşak bıraktığını görüyorum. Içindeki donyağı doğrudan yüze sürüldüğünde etkisini daha çok gösteriyor anlaşılan.

Kaseye ARKO classic el kremi vs de eklesem pek fayda etmiyor. Anca komşumuzun dediği gibi üstüne biraz da Krem Tıraş Sabunu eklersem iki ürünün bileşik faydalarını alabiliyorum.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yüzümü sıcak suyla güzelce yıkadıktan sonra akzer saç bakım yağını sabunun ucuna sürüp yüzüme güzelce yediriyorum,normal halinden bir tık daha iyi diyebilirim, tahriş olan bölgeler için ideal fakat usturayla tıraş olanların daha dikkatli olmasında fayda var ufak bir yanlışlık kesikle sonuçlanıyor.....
Bir miktar Derby limonlu kremle beraber kasede köpürtmeyi deneyin. İkisi birbirini iyi dengeliyor.
-5 adet Arko Sabun
-1 adet 100gr Arko tıraş kremi maksimum komfort
-50-75 ML %100 doğal gül suyu esansı

5 adet arko sabunumuzu ince ince doğrayıp tasa atıyoruz. sonra tasımızı geniş bir tencerenin içinde yarısı kadar su doldurulmuş ve kaynar vaziyette olan suyun tam ortasına bırakıyoruz. Böyle sabunumuz yavaş yavaş eriyor ve sıvı bir kıvam alıyor. 1 adet 100 gr Arko tıraş kremi maksimum komfort (ben maksimum komfort seçtim ben) ürünü tasın içine bocalıyoruz. iyice bir karıştırıyoruz. En son içine 50-75 ML arası gül suyu ekledik mi tamamdır.

Yaptım mı? Yapmadım tabii ki. Ama yapmayı düşünüyorum. Nasıl bir şey olacak çok merak ediyorum. Ama manyakça bir şey ortaya çıkacağı kesin tahminimce.

Bu karışımı düşünürken Kurtlar Vadisi'ndeki Abuzer karekteri gibi hissettim kendimi. Big Grin
23r1k5e.jpg
Komsum bu kadar macera yerine, arkonu kopurturken icine yarım cay kasıgı Tobs avocado ekle, bence yukarıda ugrasıp yapacaklarınla aynı veya daha iyi sonuc alırsın. 1 tobs oyle az kullanımda buyuk ihtimal 5 arko goturur.
(14/05/2018, Saat: 00:36)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum bu kadar macera yerine, arkonu kopurturken icine yarım cay kasıgı Tobs avocado ekle, bence yukarıda ugrasıp yapacaklarınla aynı veya daha iyi sonuc alırsın. 1 tobs oyle az kullanımda buyuk ihtimal 5 arko goturur.

Yanlış anlamayın ama öğrenciyim komşum. 65 TL benim için büyük para. Smile Ben şuan ekonomik şekilde kaliteyi yükseltmeye çalışıyorum. Dediğiniz mantıklı ve uzun dönemde kârlı ama şuan için elimdeki arko sabunlarını değerlendirmek istiyorum. Ama dediğinizi yazın yaparım üstadım. Hem o zaman daha rahat olurum.
Gec babam ogrenciyiz masalini. Ulkede tekel2000 cigarasi olmus 9lira, benzinin litresi 6 lira,gul suyu 10lira. Foruma girecek internetin telefonun vs. varsa sen istesen eminim 65 lirayi 1 ay icinde bir kosede biritirirsin. Ama gencsin iste,tarifeye ayda 65 lira ekle adam samsung telefon veriyor oglum diyince arkadasin, daha ilgini cekiyor. Ona para cikar bizim sabuna cikmaz sorun orda. Smile
Not: 5senelik note3 le yazildi, ama cokca sabun denendi.
(14/05/2018, Saat: 11:49)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gec babam ogrenciyiz masalini. Ulkede tekel2000 cigarasi olmus 9lira, benzinin litresi 6 lira,gul suyu 10lira.

Ben hep 50 liralık alıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko sabunun kase versiyonu neden hiçbir yerde satılmıyor? badgergagaci 3 847 21/01/2024, Saat: 17:20
Son Yorum: exselans
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 58,942 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 257,231 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,950 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,963 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 101,135 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 417,151 12/12/2022, Saat: 14:14