Crystal
Sagolun @DenizKSK komsum. Cok degerli olur. Gerçi, Kırmızı Personna bedel olarak Crystal'i üçe katlıyor da ben Israil yapımı, mavi beyaz kutulu, 5-6TL'ye 10 tanesi satilani merak ediyorum aslinda.
@kokopelli komşum, o mavi beyazı bilmiyordum. İsrail yapımı Personna diyince aklım direkt kırmızı kutuya gitti. Forumdan birileri denerse mavi-beyaz kutuluyu, incelemesini merakla beklerim.
"A Samurai always wears two swords."
Bu urun benim kastettiğim Israilli Personna. Kendisi önce çekiyor mu dedirtiyor, sonra tertemiz ve kesiksiz bir tıraş veriyor da. Crystal o ilk "acaba çekiyor mu" hissi olmadan aynı sonucu sağlıyorsa diye merakım.

https://www.razorus.com/Personna-Platinu...R-585.html

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(12/05/2018, Saat: 12:56)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sagolun @DenizKSK komsum. Cok degerli olur. Gerçi, Kırmızı Personna bedel olarak Crystal'i üçe katlıyor da ben Israil yapımı, mavi beyaz kutulu, 5-6TL'ye 10 tanesi satilani merak ediyorum aslinda.
Hocam ben crystal i yaklaşık 6 ay kullandım. İnanılmaz konforlu. Fakat sonradan sakalım mı sertleşti bilmiyorum. Keskinliği yetmemeye başladı. Mavi persona da crystal kadar konforlu ve dağa keskin geldi bana. Kırmızı Personna kullanmadım.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam ayni süreci bende yaşadım personna comfort coated tavsiye ederim İmpa ticaretten temin edebilirsiniz.
(13/05/2018, Saat: 23:24)volkanerozan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam ben crystal i yaklaşık 6 ay kullandım. İnanılmaz konforlu. Fakat sonradan sakalım mı sertleşti bilmiyorum. Keskinliği yetmemeye başladı. Mavi persona da crystal kadar konforlu ve dağa keskin geldi bana. Kırmızı Personna kullanmadım.

Son mesajını fark etmemişim.
Yok hocam mavi Personna çekme yapmadı bende. Rimei arko kullandım, crystal gibi çekme hissi yaşamadım. Personna daha akıcıydı

İlk defa denedim. Bende konforlu ve Mavi Astra'ya göre biraz daha yakın bir tıraş sağladı. Tıpkı Mavi Astra gibi günlük tıraş için uygun bir jilet.
@laktik komşum gözleriniz doğru görmüş

d61c855d14a9c3cebde308cbde162d0e.jpg

Sol taraftaki güncel üretim
Sağ taraftaki eski üretim
Altaki Fake sahte
(30/07/2018, Saat: 17:22)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @laktik komşum gözleriniz doğru görmüş

d61c855d14a9c3cebde308cbde162d0e.jpg

Sol taraftaki güncel üretim
Sağ taraftaki eski üretim
Altaki Fake sahte

Bilgi için teşekkür ederim.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
Uzun süredir sık sık kullandıgım ve işk defa başıma gelen durum ; jiletin bir tarafı sıkıntısız keserken sakalı diğer tarafı sadece köpüğü alıp tek tel sakal almadı. İki tarafta kesmese hatalı derimde bende rast gelen hata enteresan hata.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: