Banyo Tıraşı
(14/03/2018, Saat: 11:04)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah size ikinci kez "Oldu da bitti Maşallah" dedirtmesin komşum.

Hahhaaa yarıldım
(14/03/2018, Saat: 11:04)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah size ikinci kez "Oldu da bitti Maşallah" dedirtmesin komşum.

Birşey olursa haber veririm doslar Smile
sonuçta bilgilendirmek ve bilgi edinmek için buradayız hepimiz.
Rayko hocam sen dikkatli ol, Onurcum sende agzını hayra ac, simdi durduk yere altın takma sırasına girmeyelim basımıza is acmayın. Smile
DE89 iyidir iyi, Feather biraz lüks kaçar hem Big Grin
wilkinson classic, orak veya yuma makine, jilet olarak ta astra jilet tavsiye ederim.
Sırf merakımdan soruyorum koltuk altı ve banyo tıraşı dışında göğüs vücut kılı temizliğinde DE kullanılırmı malum vücut geliştirici arkadaşlar var onlar tıraşlıyor vücutlarını aramızda body buildingci varmı böyle yapan acaba
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(07/05/2018, Saat: 21:56)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sırf merakımdan soruyorum koltuk altı ve banyo tıraşı dışında göğüs vücut kılı temizliğinde DE kullanılırmı malum vücut geliştirici arkadaşlar var onlar tıraşlıyor vücutlarını aramızda body buildingci varmı böyle yapan acaba

Hocam bir arkadaşım yaptı ancak çok pişman oldu. O normal permatik ile yaptı keserken sorun olmadı kesik çizik tahriş falan. Ancak kıllar çıkmaya başlarken sürekli atletine ve giydiği şeylere batarak çıktı baya bi muzdarip oldu. Eğer niyetiniz uzamasına fırsat vermeden kesmekse kesin, yok ayda bir falan keserim diyorsanız bence bulaşmayın
Body ci değilim, fakat vücudum gösterişlidir, ama biraz kılların gölgesinde kalıyor, bazen fantazi olsun diye ihtişamı çıksın diye senede 1-2 defa oda yaz aylarında tıraş yaptım önce şarjlı saç makinesi ile kısaltıp mach 3 ile yapmıştım, bahsettiğiniz sorunları bende yaşadım giyinip soyunurken takılmalar atletin kumaşından sızıp iğne gibi atletten çıkarak görünmeler, dediğiniz gibi devamlı yapılırsa sorun yok ama ara sıra yapmak işi dert, benim merak ettiğim DE ile bu iş olurmuydu, neyse bu işte DE işi biraz fazla fantazi oldu sanırım riske değmez DE en güzel sakal tıraşında zevk verir
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Geleneksele başlamadan önce aldığım mach3 tıraş bıçaklarını kullanıyorum. Açıkçası vücut kılları çok uzamadığı sürece iş görüyor. Eğer hijyen takıntınız yoksa aylarca kullanılabilir. Yuma ile denedim ama çok uzun sürdü ve kesti. Dikkatli olmak suretiyle belki kullanılabilir, ama dediğim gibi biraz uzun ve zahmetli. Jiletli sedef usturayla da denedim bir kez, en iyi sonucu onunla aldım ama en ufak hatada acile nur topu gibi bir façayla gitmek istemiyorsanız denemenizi önermem.
vücut traşlarında yuma traş aleti ve jilet olarak derby extra kullanırım fazla keskin jiletler hassas yerlerde tehlikeli

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kulak - Burun Kılı Tırası dikdik_s 33 21,361 02/02/2020, Saat: 00:49
Son Yorum: Soner
  Damat Tıraşı rocco 20 13,319 25/01/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: Serjames
  doğru tıraşı bulma sıralaması errate 59 66,538 10/04/2016, Saat: 18:05
Son Yorum: hamdib
  SAKAL VE BIYIK TIRAŞI totan35 26 47,531 10/05/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: