En Son Ne Aldınız ?
@pilotic komşum bende de 4 oldu birde rocnel se-p alırsam son olur diyorum bende Smile

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim alış sıramla yazayım hem de saymış olurum.

1.Rimei
2.Çin malı plastik TTO
3.Rapid (bu da çin malı 3 parça forumda konusu var.)
4.Wilkinson
5.EJ89
6.Laurell Dumb-Bell
7.Radio 1912
8.Schick Injector
9.Valet Auto strop VB2
10.Gillette Tech
11.Valet Auto strop VB1
12. Rocnel SE-P
13.Ever-Ready 1912 (yolda)
14.Rolls Razor Viscount (yolda)
15.Gillette Techmatic (yolda)
16. Mühle R-41

10 diyordum. 16 olmuş. 7-8 tane de çelik ustura oldu. Bir tane de yolda var Smile. Ali bıyıklılar, çin malları onları saymıyorum. Evet biraz çok olmuş. Çok pahalı şeyler almadım ama toplayınca yekün teşkil edecek kadar olmuş. Slant bir başka zamana kalsa gerçekten iyi olur.
@pilotic komşum maşallah sizin çeşitlilik de güzelmiş. ben şu an uygun fiyatlı 2. el karbon çeliği ustura alsam 2 tanede çelik ustura var yeter diyorum ama bakalım Smile

(19/01/2018, Saat: 15:17)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @pilotic komşum bende de 4 oldu birde rocnel se-p alırsam son olur diyorum bende Smile

Rocnel se-p ile bu sabah tiras oldum, son zamanlarda oldugum en keyifli ve temiz tirasti bence cok seveceksiniz.
Hijyene önem veren elit bey
@pundoe komşum hakikaten merak ediyorum kısmet olursa temin etmeye çalışacağım Smile

(19/01/2018, Saat: 16:55)pundoe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rocnel se-p ile bu sabah tiras oldum, son zamanlarda oldugum en keyifli ve temiz tirasti bence cok seveceksiniz.

İlk Rocnel se-p kullanmış mıydınız Hocam? İlkinden kesim hissiyatı anlamında fark var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
...

e0256c0c3f5fd14f97b0e856f83875c7.jpg

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
1126gs3.jpg:D  ....
(19/01/2018, Saat: 22:37)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk Rocnel se-p kullanmış mıydınız Hocam? İlkinden kesim hissiyatı anlamında fark var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kullanmadim komsum, kullandigim ilk single edge hatta. Ama tavsiye ediilen feather jiletle sevemedim aleti, perma sharp devam edicem.
Hijyene önem veren elit bey
2u9o8q1.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: