Beğendiğimiz Diziler
Eh biraz hortlatmak olacak fakat bende yazayım
Game of Thrones
The Man in the High Castle
American Gods
Lucifer

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tavsiye ederim  Wink
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(17/01/2018, Saat: 12:04)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavsiye ederim  Wink

Ewet güzel dizi..bir nevi hayatın sürprizleriyle beraber insani özellikleri es geçmeden zaaflarıyla birlikte tarafları anlatan...iyi kötü ayrımı gibi didaktik bir tarza yönelmeden eylemin kendisinden çok süreci işleyen bir Darphane soygunu efsanesi Smile ..zaman ayırıp izlemeye değer

Bu arada Amazonun P.K.Dick uyarlamasının yeni bölümleri nete düştü ..Black Mirror benzeri birbirinden bağımsız konularıyla son derece ilgi çekici

insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
13 Reasons why
Stranger things
Narcos
Game of Thrones
Spartacus
Childhood's End
Narcos
the expanse

Black Mirror

Star Trek discovery

Humans

Westworld

Hep bilimkurgu benimkiler. The expanse ve humans çok etkileyiciydi
Ben pek dizi seyretmiyorum ama geçen gece uyku tutmayınca Babamın Günahları'nın ilk bölüm tekrarına denk geldim. İyi diziydi, güzel diziydi hatta çok muhteşem çok süper bir diziydi... Benim beğenme sebebim @müjdeuzman (burdan mentionlasak görür mü?) Smile
Bu güzel konuyu hortlatmak istedim. Bu aralar fena halde Dexter'a sardım. Tavsiye ederim.
İzlediğim bütün dizileri komşular yukarıda yazmış tekrar etmeme gerek yok ben konuyu başka yöne çekip Japon animeleri izleyenler var mı komşular arasında onu merak ettim.

Önce mangaka mangayı çiziyor resimli konuşmalar hayal gücünüze göre zevk alarak okuyorsunuz. Sonra mangalar animeciler tarafından anime olarak yayınlanıyor. Durum şu ki mangalar da çeşit çeşit supernatural, school life yada pisikolojik olabiliyor. Birkaç bölüm yada bin bölüm olabiliyor.

Mesela animeler hakkında bilgi sahibi olmak için death note izlenebilir 30 küsür bölümdü.

One piece var 800 + bölüm ve çok geniş bir evreni var önümüzdeki on yıl devam edeceğini garanti edebilirim yani en az 500-1000 bölüm daha yayınlanmadan bitemez.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok ön planda olmayan ancak (şahsi fikrim) en az popüler diziler kadar başarılı bir yapım olan boardwalk empire dizisini izlemenizi kesinlikle öneririm.gerçek bir hikayeyi anlatmasının yanı sıra bir dönem dizisi olarak bence çok başarılı.dizide Enoch L.Johnson’ın New Jersey kentini kurup yönetmesini izlerken Al Capone, Meyer Lansky, Arnold Rothstein gibi karakterleri de görebilirsiniz.
Çocuklar inanın, inanın çocuklar
Güzel günler göreceğiz, güneşli günler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: