DIY Stand Yapımlarımızı Paylasalım
@Devil67
Çok yaratıcı olmuş Elinize,emeğinize sağlık.
Ben hem fonksiyonel hemde sadelik olarak çok başarılı buldum..

Güzel bir do it yourself projesi olmuş, elinize, emeğinize sağlık. Ben geçenlerde dekorasyon amaçlı kestiğim straforu sprey boya ile boyamak istedim, malesef sıktığım yüzey pütürlenip bir miktar eridi. Muhtemelen siz düşünmüşsünüzdür ancak benim başıma geldiği için hatırlatma gereği hissettim; boyama işleminde önce elinizde arta kalan köpük varsa deneme amaçlı önce onu boyayıp boyanın zarar verip vermediğini denemeniz iyi olacaktır. Bu arada wilkinson sword classic'i koruma barsız olarak modifiye etmişsiniz, gözümden kaçmadı komşum Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(13/01/2018, Saat: 23:41)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir do it yourself projesi olmuş, elinize, emeğinize sağlık. Ben geçenlerde dekorasyon amaçlı kestiğim straforu sprey boya ile boyamak istedim, malesef sıktığım yüzey pütürlenip bir miktar eridi. Muhtemelen siz düşünmüşsünüzdür ancak benim başıma geldiği için hatırlatma gereği hissettim; boyama işleminde önce elinizde arta kalan köpük varsa deneme amaçlı önce onu boyayıp boyanın zarar verip vermediğini denemeniz iyi olacaktır. Bu arada wilkinson sword classic'i koruma barsız olarak modifiye etmişsiniz, gözümden kaçmadı komşum Smile

Doğru bir konuya parmak basmışsınız. Boya yerine yapışkanlı kaplama yapmayı düşünüyorum. Siyah karbon kaplama var elimde biraz onunla bir deneyeceğim.

@tahir bey size de çok teşekkür ederim. Burada ki diy standlardan ilham aldım diyebilirim.
Kardesim kaplama ne yazik ki olmaz ona. Sunger yapistirmasindan boyamasina sorunlu bir malzeme.

Bunu ilk denemen olarak bu sekil kullan, zaman icinde belki ihtiyac duyacagin kucuk degisimler yaparsin. Son halini bir nevi sablon olarak kullanarak parca ahsap/osb gibi dayanikli boyanabilir bir malzemeden yeniden yaparak uzun sure kullanabilirsin. Saygilar
(14/01/2018, Saat: 00:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardesim kaplama ne yazik ki olmaz ona. Sunger yapistirmasindan boyamasina sorunlu bir malzeme.

Bunu ilk denemen olarak bu sekil kullan, zaman icinde belki ihtiyac duyacagin kucuk degisimler yaparsin. Son halini bir nevi sablon olarak kullanarak parca ahsap/osb gibi dayanikli boyanabilir bir malzemeden yeniden yaparak uzun sure kullanabilirsin. Saygilar

Tabi ki hocam yarım saatte yapılan denemelik bir şey elimde işleyebileceğim en uygun malzeme buydu. İlerisi için pratik oldu. Kenarını köşesini pürüzsüz hale getirip güzel bir boyama yapabilirsem birşeye benzeyebilir.
Alt kısım mermer üzerine karbon kaplama üst kısım paslamaz çubuk üstüne paslanmaz çelik tel.

2vt3b76.jpg

29ymn0o.jpg
@Devil67 elinize sağlık güzel olmuş. Güle güle kullanın
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@Devil67 komşum,
Güle güle iyi günlerde kullanın elinize sağlık orijinal olsa ancak bu kadar olur..

Telleri elimle büktüğüm için tam istediğim gibi olmadı. Yinede bir süre idare eder beni.
Gayet kulanışlı bir stand olmuş, elinize sağlık @Devil67 komşum güle güle kullanın. Taşmış olan silikonu kesseniz kullanımda sıkıntı olur mu acaba ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fırça Sapı Deneme - 2 + Stand theunnamed 21 28,054 26/11/2013, Saat: 01:14
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: