En Son Ne Aldınız ?
bugün impa'dan bu jiletleri aldım.

bolzano istemiştim ama yanlışlıkla solingen vermişler, ödeme yaparken fiyatta bir anormallik hissettim (+15tl) ama önemsemedim. polsilver de kalan son 1 kutuydu hatıra olarak saklayacağım. Smile

qqpxea.jpg
Dag gibi polsilver vardı impada bitirdinizmi hepsini. Confused
Berber toptancılarında bulunur mu acaba ?
n5jxv7.jpg

Sevgili @ahraz Caner arkadaşıma hediyesi olan bu güzel ustura için çok teşekkür ederim. Hediyesinin sevinci ve usturanın güzelliği sayesinde uzun zamandır en keyif aldığım tıraşımı oldum.
(13/01/2018, Saat: 01:20)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: n5jxv7.jpg

Sevgili @ahraz Caner arkadaşıma hediyesi olan bu güzel ustura için çok teşekkür ederim. Hediyesinin sevinci ve usturanın güzelliği sayesinde uzun zamandır en keyif aldığım tıraşımı oldum.

Beğenmene çok sevindim Abi.Güzel günlerde kullan.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(09/01/2018, Saat: 16:24)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: (...)
Domuz kılı kullanmam diyen dini butun komsumun, karar mercigi gibi ıyy bu kullanılır mı diyecegi, dunyanın ilk bizon don yaglı sabunlarını ureten Declaration Grooming in, terre hermes parfum notali Trismegistus modeli. Cogu kullanıcıya gore kullanmıs oldukları en iyi post shave hissiyatlı sabun.
qot3yg.jpg
(...)

Abi sabunların hepsi çok güzel. Güle güle kullan. Bu arada bahsi geçen komşular merak etmesinler bizon helal. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
52jngl.jpg
Fazla bir beklentim yok fakat dayanamayıp aldım.
kei25d.jpg
@recklesster komşuma teşekkürlerimle...
(15/01/2018, Saat: 15:49)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kei25d.jpg
@recklesster komşuma teşekkürlerimle...

Hayırlı olsun Hocam.Güzel günlerde kullanın.Şu tasarım daha birçok ülkenin eski tıraş aletlerine benzer.Hangi dönem olduğunu bilmemekle beraber nette Kore dahil birçok ülkenin birebir aynı tasarım aletlerine şahit oldum.İlk kim tasarlamıştır acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(15/01/2018, Saat: 16:24)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Hocam.Güzel günlerde kullanın.Şu tasarım daha birçok ülkenin eski tıraş aletlerine benzer.Hangi dönem olduğunu bilmemekle beraber nette Kore dahil birçok ülkenin birebir aynı tasarım aletlerine şahit oldum.İlk kim tasarlamıştır acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok teşekkür ederim Caner Bey,
Yerli twistlerle ilk 20 yıl önce tanıştım.Almıştım bunlardan bir tane kaybettim ne yazık ki.Kaç yıl sonra yeniden bunları bulmak beni çok memnun etti.
Muhtemelen Gillette tasarlamıştır.Ben bu modeli oldum olası severim.
Şık ve ergonomik yapıları bu modelin geçmişte üretilmesine sebep olmuştur diye düşünüyorum.
Saygılar...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: