En Son Ne Aldınız ?
93b75509d8536784b644e3f01d01a8fb.jpg

İstanbul Shaving Club’ın değerli üyeleri ile güzel bir buluşma oldu.Tarih,sanat ile başlayan sohbet Kars’tan Paris’e,şaraptan ete,tıraş aletlerinden silahlara,aktı gitti.İmpa ziyaretiyle başlayan süreçte kendim için Gem jilet ve kıymetli kardeşim @Saltuk’un f/p ürünü olarak beğendiği Lea balsamı,eşime sabunu aldım,köpürtme tası ise bedavaya neredeyse.Resimdeki şaheser ise kıymetli Şefik Abi’nin denemem amaçlı verdiği Timeless.Kendi adıma muhteşem bir gündü.Tüm değerli üyelere teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Timeless yakıyor. Hayırlı olsun yeni urunler canerim. İstanbul Shave Club a sevgiler saygılar. Cuma gunu ordayım hayırlısı ile, pzts-salı gunu musait olanlar ile bir bulusma yapalım cok isterim.
(10/01/2018, Saat: 21:03)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Timeless yakıyor. Hayırlı olsun yeni urunler canerim. İstanbul Shave Club a sevgiler saygılar. Cuma gunu ordayım hayırlısı ile, pzts-salı gunu musait olanlar ile bir bulusma yapalım cok isterim.

Abim dört gözle bekliyoruz.Telefonlaşırız.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Razarustan aldığım ürünler geldi. İçine doğmuş gibi sepete eklemeyi unuttuğum arko tıraş sabununu hediye eden razarus ekibine teşekkürler.

20u3ngp.jpg
Güle güle kullanın ama ali bıyıklı biraz canınızı sıkabilir. Bende öyle olmuştu. Sizde de öyle bir sorun olursa impadan osma ya da zaza dan memnun kalma ihtimaliniz yüksek.

@FurkanErdem üstadın yardımı ile Yaqi 2 band aldım. Kullanma fırsatım olmadı ama sapı ve kıl kalitesi ile kendini sevdirdi...

a486a565f8c0a71954d82d7221d5a3e4.jpg37db63b46ee0286faf98f629c0288344.jpgb1707ec07ccaaf99b0130bf8ebb79827.jpg

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(11/01/2018, Saat: 20:34)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FurkanErdem  üstadın yardımı ile Yaqi 2 band aldım. Kullanma fırsatım olmadı ama sapı ve kıl kalitesi ile kendini sevdirdi...

Hayırlı olsun komşum. Merak ettiğim bir fırçaydı. Kullanınca yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim
Hayırlı olsun @bekvural komşum, iyi günlerde kullanın inşallah
@FurkanErdem üstadım tekrar teşekkür ederim güzel fırça omurgalı ne demek şimdi anlıyorum... Smile

@bekvural komşum rica ederim, beğenmenize sevindim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: