Oraya bir yeni üye daha yazmanızı rica edeceğim
Üstadım hoşgeldiniz bol köpüklü tahrişsiz tıraşlar dilerim.
Hoşgeldiniz Berkay Bey.
Sizden önce valide hanımefendiyle tanıştık yanılmıyorsam Smile

Doğru adrestesiniz.

Keyifli tıraşlar.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(28/12/2017, Saat: 20:54)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım hoşgeldiniz bol köpüklü tahrişsiz tıraşlar dilerim.

Estağfurullah efendim, hoşbulduk, teşekkür ederim. : )

(28/12/2017, Saat: 21:00)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz Berkay Bey.
Sizden önce valide hanımefendiyle tanıştık yanılmıyorsam Smile

Doğru adrestesiniz.

Keyifli tıraşlar.

Hahaha aynen Mustafa Bey, her sipariş sonrası size mail atan Berkay benim. : ) Valide hanım İstanbul'da ikamet etmekte, kendime yılbaşı hediyesi aldırttım hazır yolu Tahtakale tarafına düşmüşken. : ) Bu arada hızlı ve sorunsuz teslimatınızdan çok memnunum, daha nice alışverişlere umarım. : )
@przpe hoşgeldiniz, keyifli tıraşlarınız olsun. Çok güzel bir giriş yazısı olmuş, keyifle okudum.

İzmir'de bulunmanız büyük avantaj. Heralde forumumuzun en keyifli ekibi İzmir ekibidir.

Haftada 1-2 kez tıraş olacaksanız ayarlı bir alet size çok uyacaktır diye düşünüyorum. Yüksek ayarlarda uzun sakalı alır, düşük ayarda cildi yormadan cila atarsınız.

Ben zamanında çok araştırıp, tek aletim olsun ömürlük olsun düşüncesiyle Merkür Futur almıştım, tavsiye ederim. Şimdi tüm mahallenin 7 sülalesine yetecek tıraş aletim olsa da halen bir numaralı aletim. Ancak İzmir'de olduğunuz için, Serdar ve Devrim abilerin algı operasyonula siz bence progress alırsınız, o da güzle alettir olsun Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(28/12/2017, Saat: 21:48)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @przpe hoşgeldiniz, keyifli tıraşlarınız olsun. Çok güzel bir giriş yazısı olmuş, keyifle okudum.

İzmir'de bulunmanız büyük avantaj. Heralde forumumuzun en keyifli ekibi İzmir ekibidir.

Haftada 1-2 kez tıraş olacaksanız ayarlı bir alet size çok uyacaktır diye düşünüyorum. Yüksek ayarlarda uzun sakalı alır, düşük ayarda cildi yormadan cila atarsınız.

Ben zamanında çok araştırıp, tek aletim olsun ömürlük olsun düşüncesiyle Merkür Futur almıştım, tavsiye ederim. Şimdi tüm mahallenin 7 sülalesine yetecek tıraş aletim olsa da halen bir numaralı aletim. Ancak İzmir'de olduğunuz için, Serdar ve Devrim abilerin algı operasyonula siz bence progress alırsınız, o da güzle alettir olsun Smile

Hoşbulduk efendim, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. : )
Büyük ihtimal ayarlı alet alacağız gibi, Futur'dan ziyade Progress tercih edeceğim sanırım. Futur'un görünümüne bir türlü alışamadım ben, biraz "futuristik" geliyor, Progress daha geleneksel bir görünüme sahip. : )
Hoşgeldiniz. Dolabınız ve ürünleriniz çok güzelmiş. Yalnız bir tek EJ89'unuz kalmış. Onu da tamamlarsanız takım tamamlanmış olacak. Müzik listesi olayı iyiymiş.

Bir de müzik listenizi görünce aklıma geldi. Yahu ben tıraş olurken spotify listemi açıp bluetooth hoperlörü banyoya koymayı neden düşünemedim Smile
(28/12/2017, Saat: 22:18)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz. Dolabınız ve ürünleriniz çok güzelmiş. Yalnız bir tek EJ89'unuz kalmış. Onu da tamamlarsanız takım tamamlanmış olacak. Müzik listesi olayı iyiymiş.

Bir de müzik listenizi görünce aklıma geldi. Yahu ben tıraş olurken spotify listemi açıp bluetooth hoperlörü banyoya koymayı neden düşünemedim Smile

Hoşbulduk efendim, iyi dilekleriniz için çok teşekkürler. : )
EJ89 Barley modeli çok hoşuma gidiyor, umarım ileride takıma dahil ederiz onu da. : )
Müzik, tıraş keyfine keyif katıyor benim için, kesinlikle tavsiye ederim size de. : )
@przpe hoşgeldiniz.Yazınızı keyifle okudum.Neşeniz daim olsun.
de te fabula narratur.!
(28/12/2017, Saat: 22:52)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @przpe hoşgeldiniz.Yazınızı keyifle okudum.Neşeniz daim olsun.

Hoşbulduk efendim, bilmukabele. : )
Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. Emir_ 26 7,452 27/10/2020, Saat: 22:33
Son Yorum: Emir_
  Yeni Bir Tıraşseverden Herkese Selamlar Tony Soprano 36 8,723 19/05/2020, Saat: 18:33
Son Yorum: Tony Soprano
Thumbs Up Bir aile üyesi daha GecayS 43 11,007 12/05/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: V4Vamık
  Yeni Tıraş Zidane 28 8,339 12/05/2020, Saat: 18:35
Son Yorum: V4Vamık
  Merhaba / Ankara / Yeni Üye BalPorsuğu 29 7,258 13/03/2020, Saat: 12:27
Son Yorum: grknclk
  Yeni üye Gelenekseltraş 21 5,755 09/12/2019, Saat: 14:45
Son Yorum: tanios74
  Yeni üye Dorukbey 19 3,975 25/11/2019, Saat: 15:29
Son Yorum: U A K
  kabul ederseniz yeni komşunuz..zorsakal..merhabalar :-) zorsakal 29 6,807 28/10/2019, Saat: 09:33
Son Yorum: 3RD1
  Yeni Komşunuz :) ErkanY. 39 16,217 24/10/2019, Saat: 07:56
Son Yorum: ErkanY.
  Yeni komşunuz... mvorun 23 6,066 12/10/2019, Saat: 11:35
Son Yorum: mvorun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: