Günün Tıraşı (SOTD)
2017 yılının son haftasına girerken, hepimize keyifli bir hafta dilerim Sıhhatler olsun 08425f08a6b744ae844f7bf32113e28d.jpg
7 o clock’larım bitiyor, umarım impa’ya yenisi gelir yeni yılda. Mustafa bey duyun sesimizi Elimdekileri de sağolsun @dikdik_s komşum hediye etmişti
@Nani Kuş ve @Dragon üstatlarım,
Sıhhatler olsun, yılın son haftası mankenler geçidi gibi şık olmuş dostlar Smile
Güzel bir hafta dilerim
Devrim üstadım Vision ve Falcon uyumu nasıl acaba?

(24/12/2017, Saat: 22:36)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Nani Kuş ve @Dragon üstatlarım,
Sıhhatler olsun, yılın son haftası mankenler geçidi gibi şık olmuş dostlar Smile
Güzel bir hafta dilerim
Devrim üstadım Vision ve Falcon uyumu nasıl acaba?

@Tahir komşum falcon jilet ile vision uyumu sürpriz oldu jilet kesmiyor resmen akıyor yumuşak ve konforlu kesimi var .
Uzun zamandan sonra, İki kesik yüzünden cezalı olan Sedef’i gömdüğüm yerden çıkardım...pek keskin olmadığını düşündüğüm Derby i jileti taktım, baktım Sedef bana pis pis sırıtıyor... El mi yaman ben mi, ya bismillah deyip başladık tıraşa neyse ufak bir çizikle bitirdik çok şükür... jileti çıkartırken hala pis pis sırıtıyor du namussuz.
93c247338947fbb47184dd7f65242ea2.jpg

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
RR German 37 slant
Personna blue
SOC
SV Cosmo
Lucky Tiger AS
RR Alum
Slant biraz agresif. Çok yakın bir tıraş oldu. Slant kesim hissi farklıymış gerçekten. 2. perdeyi keyfe keder yaptım.
Herkese sıhhatler olsun.
f5e7b4fe742a67d490e0456b39708144.jpg
(25/12/2017, Saat: 01:14)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: RR German 37 slant
Personna blue
SOC
SV Cosmo
RR Alum
Slant biraz agresif. Çok yakın bir tıraş oldu. Slant kesim hissi farklıymış gerçekten. 2. perdeyi keyfe keder yaptım.
Herkese sıhhatler olsun.
f5e7b4fe742a67d490e0456b39708144.jpg

Sıhhatler olsun Hocam.Başka slant alet deneyimleme şansınız oldu mu? Oldu ise küçük bir inceleme yapar mısınız? Teşekkürler. Çok merak ettiğim bir alet olduğu için böyle sordum,umarım yanlış anlaşılmamışımdır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@ahraz üstadım
Bu ilk slant'ım. İtiraf edeyim, sizin muhteşem incelemeye kadar 'yamuk ağızlı' DE almam diyordum Smile Açık fikirli olmakta fayda varmış. Agresif bir alet ,normalde ben mild tercih ediyorum ama beğendim.
RR German 37, adı da üstünde Merkür 37C klonu. Hem kendi sitesinde hem de tıraş forumlarında okuduğum kadariyla 37C ile sap dışında farkı yok. Bir de bu 3 parçalı bir alet.
Taze taze kullandım. Birkaç denemeden sonra daha net yorum yapabilirim. Tabi kiyaslamam normal DE'ler ile olabilirSmile
(25/12/2017, Saat: 01:27)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz üstadım
Bu ilk slant'ım. İtiraf edeyim, sizin muhteşem incelemeye kadar 'yamuk ağızlı' DE almam diyordum Smile Açık fikirli olmakta fayda varmış. Agresif bir alet ,normalde ben mild tercih ediyorum ama beğendim.
RR German 37, adı da üstünde Merkür 37C klonu. Hem kendi sitesinde hem de tıraş forumlarında okuduğum kadariyla 37C ile sap dışında farkı yok. Bir de bu 3 parçalı bir alet.
Taze taze kullandım. Birkaç denemeden sonra daha net yorum yapabilirim. Tabi kiyaslamam normal DE'ler ile olabilirSmile

Hocam teşekkür ederim.Ben yine de 37c’den kesim anlamında fark olduğunu düşünüyorum,tabii denemeden birşey söylemek yanlış olur.Sizden istirhamım imkan dahilinde bir feather bir de size konforlu gelen bir jilet ile denemeniz ve ondan Sonra size zahmet küçük bir inceleme yapmanız.Yaparsanız beni çok mutlu edersiniz,teşekkür ederim.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
661109eb702b115d8d7b1294ea5a4a9d.jpg

@Chinaski kardeşim’e tekrar teşekkür ederim.Keskinliği,konforu gayet yerinde.Çok şükür kazasız belasız atlattık ama el melekelerim değiştiğinden boyunda hafif bir tahriş yaşadım ama böyle gözü kara olmakta hoşuma gidiyor.Azıcık kızdı bana,aylar oldu yüzüme bakmadın dedi,mahrum bıraktın.Öptüm,helalleştik.Hayat zor gülüm dedim,bir tek sen yoksun ki. “Ne? Başkaları da mı var?” diye sordu acıyla,” Evet” dedim,” Üzgünüm.” Gözünde bir damla yaş yüzüme baktı; “Slant mı?”

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Sıhhatler olsun @ahraz abi

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,845 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,462 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,212 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,400 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,578 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,834 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,301 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,038 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,239 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: