En Son Ne Aldınız ?
@izbe üstadım güle güle kullanın. Arkadaşların dediği gibi ben de kendim almış gibi sevindim gerçekten.

Kuyruğu yamuk duruyor yalnız, bilmiyorum bana mı öyle geldi Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(22/12/2017, Saat: 21:14)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @izbe üstadım güle güle kullanın. Arkadaşların dediği gibi ben de kendim almış gibi sevindim gerçekten.

Kuyruğu yamuk duruyor yalnız, bilmiyorum bana mı öyle geldi Smile

Allah razi olsun hepinizden. Smile

Kuyruk yamuksa duzeltiriz Onurcakmak hocam. Sen yeter ki iste. Emrine amadeyiz biliyosun zaten. Smile
@izbe üstat siz buna artık uygun bi gününüzde geltirin arşivine armağan güzel bir inceleme yazarsınız az ama öz incelemelerinizi keyfle okumuştum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(22/12/2017, Saat: 21:21)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @izbe üstat siz buna artık uygun bi gününüzde geltirin arşivine armağan güzel bir inceleme yazarsınız az ama öz incelemelerinizi keyfle okumuştum.

Boynumuzun borcu ama bundan once Att windsor var. Verilmis sozlerimiz var Smile
A evet onu bende çok merak ediyorum.

@izbe Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Son aylarda üst rafta bir şey bırakmadınız

GartBnx.....
(22/12/2017, Saat: 21:29)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @izbe Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Son aylarda üst rafta bir şey bırakmadınız

Sagol hocam sen olmasan nasil alirdik, nasil gelirdi bilmiyorum.

Ust raf derken aklimda bi ara bu vardi. Sonra mild dediniz, bosver dediniz, cok pahali dediniz. SmileSmileSmile

Feather_WS_D1S__51817.1433233251.1280.1280.jpg?c=2
@izbe timeless att cobra tirasini severseniz, bunu hiç sevmezsiniz.
Bence almayın

GartBnx.....
Yok abi nereye aliym. Hatun kisi bugunku kargodan sonra, “colugun cocugun rizkini sen nerelere dagitiyon” moduna girdi bile. Benden biraz pas. Dedigin gibi son iki ayda cok makina aldik biraz frene basmak gerekiyor.. Smile
(22/12/2017, Saat: 21:05)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neee kacırmısım onu, izbeye gumruksuz mu geldi..
Dostlar tarih atın, geltirin sansının dondugu gun bugundur.
Seytanın bacagını ahanda kırdık bugun topluca.
Bi kosu piyango alsam mı acep boyle bir sans ustumuzdeyken hazırBig Grin

Darısı başıma bende wunderbar bekliyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: