En Son Ne Aldınız ?
Qpq0Ay.jpg

Polsilverleri kullanmayı merakla bekliyorum
bu arada İMPA Ticarete (http://www.extrashaving.com) güzel paketleme ve hızlı gönderim için teşekkürlerimi sunarım
@Alp83 tesekkurler, sizin de yeni urunler hayirli olsun.

EJ89 konusunda keskin jiletlerle cok basarili sonuc alan bir cok kullanici yorumu var. Tabi teknigin onemi buyuk, takip edebildiyseniz son yorumlarda 89 baslangic icin degil teknigi oturmus kisilere onerilmeye baslandi. Smile

Benim icin is zaruriyetten ziyade hobiye donunce sinek kaydi yerine keyifli ve konforlu tiras amac haline geldi. Ustadlar bir cok kez belirtmis, sabir onemli, aceleye gerek yok Smile

(20/12/2017, Saat: 14:24)Alp83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @finwe güle güle kullanın güzel görünüyorlar

acaba EJ89 la tekniği tam öğrendikten sonra ustura kıvamında sinek kaydı tarzı tıraş edebilirmi ?
@finwe
Dostum hayırlı olsun. Guzel urunler almısın. Su tobs un sonra jeremy street modelinden de al bu bitince kokusuna hasta oldum. Sample denedim cok begendim. Tabac candır begenecegini dusunuyorum.

@Alp83
Komsum sizede yeni urunler hayırlı olsun. Rapira sweedish fena degil ama platinumu da bir ara deneemenizi oneririm.
Proraso kırmızı seri guzel, nedense preshave kırmızıyı, beyazından cok daha basalı buldum benim cok hosuma gitti. Kırmızı preshave ini de tavsiye ederim.
Tesekkurler @dikdik_s ustad, onerinizi listeye yazdim. Bunlari bol kepce kullanayim, yenilere sira gelsin Smile

(20/12/2017, Saat: 21:31)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @finwe
Dostum hayırlı olsun. Guzel urunler almısın. Su tobs un sonra jeremy street modelinden de al bu bitince kokusuna hasta oldum. Sample denedim cok begendim. Tabac candır begenecegini dusunuyorum.

@Alp83
Komsum sizede yeni urunler hayırlı olsun. Rapira sweedish fena degil ama platinumu da bir ara deneemenizi oneririm.
Proraso kırmızı seri guzel, nedense preshave kırmızıyı, beyazından cok daha basalı buldum benim cok hosuma gitti. Kırmızı preshave ini de tavsiye ederim.
@dikdik_s Teşekkürler Prorasonun sandal ile alakalı olan herşey var hepsini aldım severek kullanıyorum preshave yi de

dün polsilverle oldum muazzam bir sonuc cıkardı sadece çene altımı alamadım sanırım oda benden kaynaklı ama inanılmaz 2,5 perde de pürüssüz oldu
konforu keskinliği herşey tam ayarında keskinliği baya iyi hatta ufak şişikleri pek affetmiyor onun için çene altını ters almaya korktum ters almam gerekiyor baska türlüde alamıyorum çene altımı
L0h-85WXRWa8WMvD5yty3g.png

Bu güne kadar sadece ilk siparişlerim olan ; edwin jagger porsuk fırça ve yine aynı markanın tırtıklı makinesini kullanarak traş oldum. Jilet Gillette Platinum kullandım.

Sayın ; @dikdik_s tavsiyesi üzerine ilk defa kullandığım arko traş sabununa gliserin damlatarak daha iyi verim alıyordum.

son olarak İmpa Ticaretten ;

Taylor Sandal kokulu traş kremi , Le Couvent des Minimes kolonya ve Matis traş sonrası kremi aldım.

Sayın ; @finwe dediği gibi gerçekten olağanüstü bir verim aldım traş kreminden, bu kadar övmenin nedeni sanırım benim henüz yeni bu orta sınıf kaliteli krem ve sabunlar ile ilk defa tanışmam.

Ama gerçekten mükemmel bir traş zevki verdi , arko sabunu kötülemiyorum fakat Taylor krem ile traş olunca jilet çok iyi bir şekilde kesiyordu. Makine ile ufacık bir basma hareketi yok , kendi ağırlığında adeta kaydı gitti Smile

Kolonya kokusu mükemmel ötesi , evde bebek olduğu için çok az miktarda kullanmama rağmen dün kullandığım aroma kokularını şuan hala yüzümde hissedebiliyorum. ( tshirti bile balkona astım koku sindiği için )

Kremler konusunda hayatım boyunca bir bilgim olmadı ama kolonya sonrası sürdüğüm krem de kolonya ile aynı şekilde güzel bir kokuya sahipti. Açıkçası bu güne kadar neden yaprak jiletle traş olmadığıma ne kadar kızgın isem, 1 senedir de neden aynı sabunla/kremle devam ettiğim için kendime kızıyorum.
@thewitcher komşum, hayırlı olsun ürünleriniz. Le Couvent des Minimes kolonya hakkında feminen olduğunu söyleyenler, kokusunun boğucu olduğunu söyleyenler olmuş. Koku bu, görecelidir dedim ama yine de bir sorayim, kalici demissiniz siz de. Vanilya kokusu nasıl, çok abartılı oluyor mu?

SeckinB
(21/12/2017, Saat: 14:23)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @thewitcher komşum, hayırlı olsun ürünleriniz. Le Couvent des Minimes kolonya hakkında feminen olduğunu söyleyenler, kokusunun boğucu olduğunu söyleyenler olmuş. Koku bu, görecelidir dedim ama yine de bir sorayim, kalici demissiniz siz de. Vanilya kokusu nasıl, çok abartılı oluyor mu?

SeckinB

Komşum çok teşekkür ederim , Şişeyi ilk açtığımda alkol ile karışık vanilya ve şeker ,ağaç kokusu hissettim.

Dediğiniz gibi ilk koklama da boğucu olmasa da biraz yoğun bir kolonya olduğunu düşündüm. Kolonyayı traş sonrası kullandıktan sonra beni asla rahatsız etmedi. Alkol kokusunu sürdüğümde hissetmedim, tam tersi vanilya ve şekerli , içeriğinde sanırım olmamasına rağmen ağaç kokulu bir his veriyor. Oldukça hoşuma gittiği için 2. şişeyi bir yakınıma hediye için sipariş verdim.

* Koku belirttiğim gibi evet üstünüze siniyor, bütün gün kalıcı bir şekilde, ama öyle ağır bir şekilde rahatsız edercesine sinmiyor. Yoğun kokulardan nefret ederim , asansörde , kapalı alanlarda , ofiste ağır bir koku ile parfüm süren insanları sevmem. Tıkanırım. ( bayram ziyaretine gelen misafire döker gibi değil de , az bir parça damlatıp sürmek daha makul bence. )

Ben kolonyayı kullandıktan sonra matis krem sürdüm yüzüme , belki koku kombinasyonu şans eseri oldukça uyumlu olmuş olabilir ama az önce yukarıya koyduğum fotografı çekmek için şişeyi yerinden aldığımda bile iç abi beni der gibi kokuyordu Smile

Feminen bir koku olduğunu kesinlikle düşünmüyorum ;

LT4HfojcS2m6ugBSb99HcA.png

* Bu arada impa ticaret bilgilendirmesi kolonya ve matis krem sanırım artık üretilmeyecek , yeni bir ürün yelpazesi ile gelirler büyük ihtimal.

kolonya içeriği hakkında ;

qCBaZecrQ3mAzcrIefI8XQ.png
(21/12/2017, Saat: 15:02)thewitcher Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum çok teşekkür ederim , Şişeyi ilk açtığımda alkol ile karışık vanilya ve şeker ,ağaç kokusu hissettim.

Dediğiniz gibi ilk koklama da boğucu olmasa da biraz yoğun bir kolonya olduğunu düşündüm. Kolonyayı traş sonrası kullandıktan sonra beni asla rahatsız etmedi. Alkol kokusunu sürdüğümde hissetmedim, tam tersi vanilya ve şekerli , içeriğinde sanırım olmamasına rağmen ağaç kokulu bir his veriyor. Oldukça hoşuma gittiği için 2. şişeyi bir yakınıma hediye için sipariş verdim.

* Koku belirttiğim gibi evet üstünüze siniyor, bütün gün kalıcı bir şekilde, ama öyle ağır bir şekilde rahatsız edercesine sinmiyor.  Yoğun kokulardan nefret ederim , asansörde , kapalı alanlarda , ofiste ağır bir koku ile parfüm süren insanları sevmem. Tıkanırım. ( bayram ziyaretine gelen misafire döker gibi değil de , az bir parça damlatıp sürmek daha makul bence. )

Ben kolonyayı kullandıktan sonra matis krem sürdüm yüzüme , belki koku kombinasyonu şans eseri oldukça uyumlu olmuş olabilir ama az önce yukarıya koyduğum fotografı çekmek için şişeyi yerinden aldığımda bile iç abi beni der gibi kokuyordu Smile

Feminen bir koku olduğunu kesinlikle düşünmüyorum ;

* Bu arada impa ticaret bilgilendirmesi kolonya ve matis krem sanırım artık üretilmeyecek , yeni bir ürün yelpazesi ile gelirler büyük ihtimal.

kolonya içeriği hakkında ;

Ayrıntılı bilgi için çok teşekkür ederim komşum. Siz de böyle deyince aynı ikiliden, kolonya + Matis ben de sipariş ettim. Umarım stokta hala vardır da benim de olur. Yoksa, yoksa bilemiyorum... Nazar Internet üzerinden değebiliyor muydu? Smile
@thewitcher
Komsum sıhhatler olsun, ayrıca hayırlı olsun guzel urunler.
Yeni urunler oneriyoruz ama cok da rahat davranamıyoruz, zira yanlıs anlasılabilir, bu adamlara kalsa bi dunya para harcayacaz denilebilir. Tıras isi zincir gibi dusunun, her halkasının tıras kalitesine katkısı var. Her zincir halkasının kalitesi de komple tırası etkiliyor. Preshave kremi veya yagı kullanmak, iyi bir sabun kullanmak, cilde uyumlu batıcılıgı olmayan bir fırca kullanmak, makinanın agresifligi, jiletin makine ve cildinizle uyumu, en onemlisi tabiki tekniginiz; bunların hepsi tek tek tırasınız esnasında iyi yada kotu yonde tırasınıza bir katkısı oluyor.
Cesitli urunleri deneyerek, bunu bir hobi merak haline getirerek ust seviye kisisel bakım ve tıras keyfini yasayacaksınız gun gectikce.
Tekrar hayırlı olsun. Tum dostarın zevkli tırasları olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: