Arko Tıraş Sabunu
neyazıkki hocam kimyasal madde toptancıları tek çare

eczanelerde 10 ml 20 ml damlalıklı minik şişelerde
bu fiyatlara satılıyor

kimyasalcılarda litresi bu fiyatlara
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(26/06/2012, Saat: 00:41)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: neyazıkki hocam kimyasal madde toptancıları tek çare

bu fiyatlara satılıyor

Teşekkürler Ankara'da arayacağım artık bu kimyasal madde satan yerleri. Nerede olduğunu bilen var mı hiç ?
(26/06/2012, Saat: 00:47)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26/06/2012, Saat: 00:41)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: neyazıkki hocam kimyasal madde toptancıları tek çare

bu fiyatlara satılıyor

Teşekkürler Ankara'da arayacağım artık bu kimyasal madde satan yerleri. Nerede olduğunu bilen var mı hiç ?

ankaradalar
fakat perakende satarlarmı
bilmiyorum

http://www.esmkimya.com/urunler/kimyasal...merck.html
İletişim bilgilerinde İstanbul çıkıyor ben mi yanlis yere bakıyorum ?
evet doğru
istanbulda
dger iller vs kargo ileymiş

benim alışveriş yaptıklarım eminönünde 2-3 küçük yer

kargo vs imkanları siteleri vs yok neyazıkkı Sad
Çok teşekkürler, biraz araştırayım Ankara'da. Smile
Bundan bir kutu aldim 12$'a. Turkiye'de fiyati ne kadar?

Berberim bunu mikro dalga firinda 1 dakika eritip bastirmami soyledi. Bende Daha once alip begenmedigim Wilkinson Sword'un mavi plastik kabina basmak icin bicakla dogradim. Sonra mikroya 1 dakika koydum tavsiye edildigi gibi. Bir baktim sabun tasmis ve kopurmeye baslamis, telasla hemen acip alayim dedim. Cok sicakmis, ve hemen elimi cekeyim derken bir kac yerime yapisti sabun, parmaklarimla beraber o bolgelerde yandi, bereket fazla yerle temas etmedi. Hayla izi var... O yuzden dikkat edin derim.

Ikinci sefer basmak icin plastik kapakli porselen bir kase aldim. Tam 6 tane girdi icine. Her ekledigim yarim sabunda biraz gliserin doktum. Her sabunda 20 saniye koydum mikroya. Ve en sonunda 40 saniye koyup bastim. Tam olarak 90 ml gliserin doktum 6 sabun icin.

Soguduktan sonra ise:
IMG_20120704_124249.jpg

Cok sabun denemedim ama cok iyi kopuruyor. Gliserin ile birazdaha iyi Smile
Arko'nun 12lik kutusu 12 lira burada.

Kap güzelmiş, aynısı Arko'nun boylarında İKEA'da da var. Ama kapaksız ve muffin fırın kabı olarak geçiyor zaten. Tipi güzel ama kapak olmayınca ters bırakarak kullanmak gerekir ki Arko'nun sadece kokusuna hayran biri olarak pek gerek görmedim. Füme sabunu denemediyseniz bir fırsatını bulup denemenizi öneririm Smile
(04/07/2012, Saat: 21:14)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko'nun 12lik kutusu 12 lira burada.

Kap güzelmiş, aynısı Arko'nun boylarında İKEA'da da var. Ama kapaksız ve muffin fırın kabı olarak geçiyor zaten. Tipi güzel ama kapak olmayınca ters bırakarak kullanmak gerekir ki Arko'nun sadece kokusuna hayran biri olarak pek gerek görmedim. Füme sabunu denemediyseniz bir fırsatını bulup denemenizi öneririm Smile

Evet cok hos kokusu ve o yuzden kapaklisindan aldim. Biraz tembel oldugum icin basmisken tam yapayimda uzun sure gitsin diye dusundum.

Fume sabun kolay bulunuyormu? Babam Turkiye'de, ondan siparis verebilirim ama ancak kolay bulunuyorsa alir. Nerelerde satiliyor?
(04/07/2012, Saat: 21:24)submoa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/07/2012, Saat: 21:14)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko'nun 12lik kutusu 12 lira burada.

Evet cok hos kokusu ve o yuzden kapaklisindan aldim. Biraz tembel oldugum icin basmisken tam yapayimda uzun sure gitsin diye dusundum.

Fume sabun kolay bulunuyormu? Babam Turkiye'de, ondan siparis verebilirim ama ancak kolay bulunuyorsa alir. Nerelerde satiliyor?

İstanbul'da yaşayan olarak dükkan formatında sadece Eminönü-Zazahan karşısındaki kozmetikçide lavantalısını bulabildim. İnternetten sipariş veriliyordu bir ara ama hangi sitelerde vardı hatırlamıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,262 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 633 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
  Arko sabunun kase versiyonu neden hiçbir yerde satılmıyor? badgergagaci 3 844 21/01/2024, Saat: 17:20
Son Yorum: exselans
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,377 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,231 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,969 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,712 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: