En Son Ne Aldınız ?
ya @dikdik_s üstadım "Piacenza" ben alacaktım yaaaaa Big Grin
iyi günlerde sağlıkla kullanın....
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Ev yapımı losyonlar için cadı fındığı ve merak ettiğim Semogue 830. 830 u kutusundan çıkarmadan koklamaya başladım. Koku yok denecek kadar az. Çok kötü bir koku da değil. Her hangi birşeyi koklasak o kadar kokar. Omega da kokmamıştı, çok yıllar önce aldığım Jaguar'da da koku hatırlamıyorum. Sanırım bu konuda biraz şanslıyım.

5viog.jpg

Bonusu fotoğrafta görünmeyen 1 adet Gem SE jilet. Onun için de @impaticaret e teşekkürler.

Yarın Radio 1912 ile bir tıraş denemesi yapacağım.

@dikdik_s benim 300 tane yaprak jilete berber misin demişti gümrük memuru. Üstad doğru söyle, gümrük memurlarına o malzemelerle tıraş etmeyi mi vaat ediyorsun?
(14/12/2017, Saat: 11:34)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4465e1726f8a9ceb4e921eb2ac4f80f3.jpg

Dayanamadım aldım Big Grin
teşekkürler @impaticaret Mustafa Bey ( arkadaşlar fiyatlar Avrupa ve Amerika fiyatlarından daha uygun, haberiniz olsun şşşş)

@Chinaski, @Pachadeparis, @Men-Sup, @ahraz, @KASSAM, @izbe, @pilotic yeni ürünleriniz hayılı olsun, iyi günlerde kullanınız...

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler @PisPorsuk komşum, Sizede hayırlı olsun, mutlu günlerde kullanın.

Bu yakışıklı Porsuk benimde gözüme batıyor ne zamandır, yorumlarınızı bekliyorum.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
(14/12/2017, Saat: 15:36)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla simdi geldi paket yeminle.

Sunun fotosunuda ekleyeyim, @izbe ustad kafa goz girmeden kacayım

2s0mkat.jpg

Noel baba size erken gelmiş komşum...yeni oyuncaklarınız hayırlı olsun.

Benim böyle kalabalık siparişler gelince, onu kokla, bunu okşa 2-3 Saat kendime gelemiyorum...

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
(14/12/2017, Saat: 15:36)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla simdi geldi paket yeminle.

Sunun fotosunuda ekleyeyim, @izbe ustad kafa goz girmeden kacayım Big Grin

2s0mkat.jpg

Ahahahaha Smile yok valla hakikaten inanamıyorum. Benim 10cm*10cm desilik minnacık kutular adamların gözünden kaçmıyo. Sanki üzerlerinde beni kontrol et yazan pembe floatan lar var. Son 5 kargomun 4 ünü de gümrük vergili alabildim.

Ama Serdar hocam sen kötü yaptın. Bak bundan sonraki ilk kargon takılacak. (deermişim. Bkz: Şom ağız nedir? Nasıl Kullanılır? ) Big Grin
Teşekkürler arkadaş

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun. Fotoğraflara bakmak bile beni mutlu ediyor alan ne haldedir Smile
8530f00fa22a8d0bd014775648e54006.jpg118bb85e6f5d7ed2875c7018bb8ed9c3.jpg

GartBnx.....
@GartBnx hocam başımız dönüyor haberiniz olsun. Smile
Güle güle kullanın..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
de te fabula narratur.!
Gart yine patlatmıs yaww. HAyırlı olsun baba.
Hani bizler monopoly de ilk seviye oynuyoz, Gart ustad 3unce seviye oynuyo gibi Big Grin Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: