En Son Ne Aldınız ?
(13/12/2017, Saat: 23:23)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Pachadeparis komşum sağlıkla kullanın . @ahraz komşumun slant konusu tekrardan okuyun bence anlaşacaksınız slantla.

Çok teşekkür ederim @Nani kuş komşum.
@ahraz komşumun incelemesi kanıma girdi zaten.
Anlaşamazsak kendisine hediye edeceğim, ama anlaşırız gibi geliyor, fiyatına göre yakışıklı alet.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
Hafta başı iş için Hollanda'daydım, sokakta yürürken denk geldim baya eski bir eczanenin vitrininde bir kaç fırçaya. Sap basit ama görüntüsü güzel gelince hoşuma gitti aldım. Almanya üretimi bir fırça, tip olarak çakma Plisson diyebilirim sanırım Smile)

9679d00018e0f6c7b59a7e5e7b934245.jpg

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
4465e1726f8a9ceb4e921eb2ac4f80f3.jpg

Dayanamadım aldım Big Grin
teşekkürler @impaticaret Mustafa Bey ( arkadaşlar fiyatlar Avrupa ve Amerika fiyatlarından daha uygun, haberiniz olsun şşşş)

@Chinaski, @Pachadeparis, @Men-Sup, @ahraz, @KASSAM, @izbe, @pilotic yeni ürünleriniz hayılı olsun, iyi günlerde kullanınız...

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(14/12/2017, Saat: 11:16)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hafta başı iş için Hollanda'daydım, sokakta yürürken denk geldim baya eski bir eczanenin vitrininde bir kaç fırçaya. Sap basit ama görüntüsü güzel gelince hoşuma gitti aldım. Almanya üretimi bir fırça, tip olarak çakma Plisson diyebilirim sanırım Smile)

9679d00018e0f6c7b59a7e5e7b934245.jpg

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoş görünüyor kardeşim,güle güle kullan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(14/12/2017, Saat: 11:34)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4465e1726f8a9ceb4e921eb2ac4f80f3.jpg

Dayanamadım aldım Big Grin
teşekkürler @impaticaret Mustafa Bey ( arkadaşlar fiyatlar Avrupa ve Amerika fiyatlarından daha uygun, haberiniz olsun şşşş)

@Chinaski, @Pachadeparis, @Men-Sup, @ahraz, @KASSAM, @izbe, @pilotic yeni ürünleriniz hayılı olsun, iyi günlerde kullanınız...

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Siz de güle güle kullanın.Yorumları bekliyorum özellikle kıl kalitesi ve dökülme ile ilgili.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@PisPorsuk komşum sağlıkla kullanın.
@Chinaski komşum sağlıkla kullanın plisson saplar eli yormayan tasarıma sahip . Knot hoşunuza gitmediyse maseto knot takmanızı tavsiye ederim .
@Pisporsuk tıraş fırçaları arasında en ikonik olanlardan birini almışsınız. İyi günlerde kullanın.

Ben birşey aldığımı hatırlayamadım. Hatta geriye doğru bir kaç sayfa taradım, birşey aldım da unuttum mu acaba diye. Sonra joystick fotoğrafını gördüm. Onu ben @izbe 'nin Cobra tıraş aletine atıf yapmak için yerleştirmiştim oraya Smile. Amiga500/Atari zamanlarının efsane joysticklerinden biriydi Quickshot Cobra (gerçi o python modeli olabilir). Diğer bütün joystickler kırılırken, bozulurken bunlar bozulmaz, kırılmazdı.
@pilotic evet joyistik aldınız zannettim Big Grin
güzel temeniniz için teşekkür ederim
@Nani Kuş, @ahraz daha güzelleri sizlerin olsun...
(14/12/2017, Saat: 14:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @PisPorsuk Hadi hayırlı olsun kardes, baya zamandır soyluyordun sen, patlatmısın sonunda.

Saponfiicio sabunlar arzı endam etmis,hanıma banyo sabunu aldım diye yutturabilecegim icin korkmadan verdim siparisi Smile Bu arada kucuk bir sabun koleksiyonum olmus caktırmadan bi ara fotosunu cekip arsivlemek lazım. İmpa Mustafa beye guzel paketlemesi icin tesekkur ederim.

Teşekkürler @dikdik_s üstadım, benim sabun almam yasaklandı eve Big Grin (tıraş dışında)
Valla simdi geldi paket yeminle.

Sunun fotosunuda ekleyeyim, @izbe ustad kafa goz girmeden kacayım Big Grin

2s0mkat.jpg
(14/12/2017, Saat: 15:36)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla simdi geldi paket yeminle.

Sunun fotosunuda ekleyeyim, @izbe ustad kafa goz girmeden kacayım Big Grin

2s0mkat.jpg

Hayırlı olsun komşum. Maşallah, gümrük sizi bayağı seviyor galiba Smile . Şu sterling i çok gördüm yabancı sitelerde, merak ettim. Bi incelemenizi alırız artık

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: