En Son Ne Aldınız ?
@pilotic komşum hayırlı olsun,

@Dragon komşum hayırlı olsun güzel jiletler, iyi günlerde kullanınız.

@dikdik_s Serdar Bey climax'ı çok beğendim bende istiyorum Big Grin

@izbe  komşum Maşallah çok güzeller, iyi günlerde kullanın, sağlık ile...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(24/11/2017, Saat: 13:43)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar bunca zaman beraber cesitli sabunlar, cesitli makinaları denedik. Hos sohbetler ettik.
Ama an itibari ile tırasta climax noktama erismis durumdayim. Hos sohbete herzaman varım ama tıras ustune artık ustune ekleyebilecegim gidecegim yer kalmadı. Son alımımla jubilemi yapıyorum.
Takarım telefonuma olurum tırasımı. Saglıcakla kalın...deermisimm Smile

wb9iiv.jpg
wr1deq.jpg

Çok enteresanmış abi. Nerden aldın acaba?
@izbe ustad roccalar harika hayırlı olsun kardesim, o yanlarındaki cam sileceginede buyuk hayranlıgım var biliyosun. Smile

@Oguzhan53
Bunu bir arkadasımız internetten secmeler bolumunde paylasmıstı yaklasık 20 gun once sanırım. O zaman cok gulup siparis vermistim bugun geldi. Linkl su kardesim.
https://www.aliexpress.com/item/Electric...0.0.AyYNWt
@izbe üstadım hayırlı olsun. Yalnız o minicik mühle fırçası neymiş öyle Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(24/11/2017, Saat: 13:43)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar bunca zaman beraber cesitli sabunlar, cesitli makinaları denedik. Hos sohbetler ettik.
Ama an itibari ile tırasta climax noktama erismis durumdayim. Hos sohbete herzaman varım ama tıras ustune artık ustune ekleyebilecegim gidecegim yer kalmadı. Son alımımla jubilemi yapıyorum.

Abi ya akşam akşam kopardın beni.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(24/11/2017, Saat: 20:57)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @izbe ustad roccalar harika hayırlı olsun kardesim, o yanlarındaki cam sileceginede buyuk hayranlıgım var biliyosun. Smile

@Oguzhan53
Bunu bir arkadasımız internetten secmeler bolumunde paylasmıstı yaklasık 20 gun once sanırım. O zaman cok gulup siparis vermistim bugun geldi. Linkl su kardesim.
https://www.aliexpress.com/item/Electric...0.0.AyYNWt

eyvallah abi sağol

wb9iiv.jpg
wr1deq.jpg

Kim alacak bakalım diye payşlaşmıştım ilki çıktı ortaya Smile Big Grin
(24/11/2017, Saat: 20:24)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: vJlknD.jpg

Üstat sağlıkla kullan . Hobbit fırçayı bende merak ettim .
Hepinize cok tesekkur ederim dostlarim. Daha iyileri sizlerin olsun ins.

@dikdik_s Serdar hocam kopardin beni. Kis gunleri icin cam kazima aparati hocam.

@onurcakmak; @Nani Kuş hocam minik fırça Mühle Almanya nın Rocca larla birlikte hediyesi :

2El7pv.jpg
@izbe Hocam güzel günlerde kullanın.Herkesin dilindeydi bu aralar.Umarım tıraşından memnun kalırsınız.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: