En Son Ne Aldınız ?
Safety Razorla kopuguydu, tırasıydı vs. 5 dakikada 2 perde tıras olursunuz, kendi usengecligimize neden bulmayalım simdi dostlar arasında Smile

@pilotic Komsum Ej hayırlı olsun komsum.
Benimde bekledigim kucuk paketim vardı geldi dostlar. Bunu hemen @ahraz kardesimizin slant incelemesine yetistirecez hayırlısı ile. Artık top ahraz kardesimde.

iekmcy.jpg
(02/11/2017, Saat: 15:40)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Safety Razorla kopuguydu, tırasıydı vs. 5 dakikada 2 perde tıras olursunuz, kendi usengecligimize neden bulmayalım simdi dostlar arasında Smile

@pilotic Komsum Ej hayırlı olsun komsum.
Benimde bekledigim kucuk paketim vardı geldi dostlar. Bunu hemen @ahraz kardesimizin slant incelemesine yetistirecez hayırlısı ile. Artık top ahraz kardesimde.

@dikdik_s hayırlı olsun,

@ahraz incelemelerinizi heyecanla bekliyoruz Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Üzerimdeki sorumluluk giderek artıyor @dikdik_s,beklentiler de büyük,yaktın beni abi,yaktın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Şakası bir yana @ahraz slant tıraş aleti almaya karar verdim ama hangisi olacağı ile ilgili kararı vermek için senin incelemeleri bekliyorum.Smile
de te fabula narratur.!
(02/11/2017, Saat: 17:40)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şakası bir yana @ahraz slant tıraş aleti almaya karar verdim ama hangisi olacağı ile kararı vermek  için senin incelemeleri bekliyorum.Smile

Aynen ben de rotasyon'da 39'a eşlik edecek bir slant bakıyorum, incelemeyi bekliyorum karar vermek için Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Anlaşıldı . Baskılar çerçevesinde 1 set yapılacak Smile

Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Üç tane slant makinem var. Hangisinden memnunsun deseniz "üçünden de" derim Big Grin
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(02/11/2017, Saat: 18:06)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anlaşıldı . Baskılar çerçevesinde 1 set yapılacak Smile

Üstad personna platinumla başlasak ve braveheart razorla çok hızlı
Başlasak ne güzel olurdu yanına bi de thater 28 sabun. Kabulübüz olursa hediye etnek isterim. Sizin hayırlarınız çok yerlere ulaştı. Hepsi yedek bende var bu arada.
Bir hafta sonra 9290 o aleti çöpe atsak..
Smile
(02/11/2017, Saat: 19:08)CMO05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad personna platinumla başlasak ve braveheart razorla çok hızlı
Başlasak ne güzel olurdu yanına bi de thater 28 sabun. Kabulübüz olursa hediye etnek isterim. Sizin hayırlarınız çok yerlere ulaştı. Hepsi yedek bende var bu arada.
Bir hafta sonra 9290 o aleti çöpe atsak..

Üstadım çok teşekkür ederim Smile iyi ki varsınız. İyice bir karar vereyim sonra bakacağım . Tekrar çok sağolun

Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
@dikdik_s üstad teşekkürler seninki de hayırlı olsun. Harika görünüyor. Ben de slant incelemesini okumak için ön sıralardan biletimi aldım bekliyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: