En Son Ne Aldınız ?
EJ DE89

157dogg.jpg
[quote='Aedan' pid='181090' dateline='1509523305']
Braun 9290 a terfi ettik. Cidden 7 serisi ile fark var. 7 serisinden de memnundan ama bu daha hızlı, daha az ısınıyor, daha temiz traş veriyor özellikle boyunda, ve daha sessiz... temizleme standı bile sessiz. Tebrikler

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171101/5b59a14921f1b79810e10c14e671970c.jpg[/img

Bana Panasonic braun ve philips üçü de üst seri hediye geldi . Kıramadım kullandım bir süre. Biri iş yerinde acil durum butonu gibi durdu öylece. Benim suratımı kış lastiğine çeviriyor. Allah insanı gördüğünden geri koymasın (köpüklü, jiletli) ne diyeyim sabırlı tıraşlar.

Bu arada en hızlı devirlisi panasonic, en alımlısı braun, en düşük devirli olsa da en iyisi philips di .

Sağlıcakla,
(01/11/2017, Saat: 15:07)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 saatte 27 km koşmuşluğum var,bu nedir ya.Allah size sabır versin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(01/11/2017, Saat: 18:37)protti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [quote='Aedan' pid='181090' dateline='1509523305']
Braun 9290 a terfi ettik. Cidden 7 serisi ile fark var. 7 serisinden de memnundan ama bu daha hızlı, daha az ısınıyor, daha temiz traş veriyor özellikle boyunda, ve daha sessiz... temizleme standı bile sessiz. Tebrikler

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171101/5b59a14921f1b79810e10c14e671970c.jpg[/img

Bana Panasonic braun ve philips üçü de üst seri hediye geldi . Kıramadım kullandım bir süre. Biri iş yerinde acil durum butonu gibi durdu öylece. Benim suratımı kış lastiğine çeviriyor. Allah insanı gördüğünden geri koymasın (köpüklü, jiletli) ne diyeyim sabırlı tıraşlar.

Bu arada en hızlı devirlisi panasonic, en alımlısı braun, en düşük devirli olsa da en iyisi philips di .

Sağlıcakla,

Üstadım inanır mısınız benim boyundaki kıl dönmeleri de geçti bu aletle. Sivilce vs de geçti.
Ama elbette su sabun jilet üçlüsünün tadını vermiyor.

Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Yaklaşık 20 yıl bu tarz cihazlarla ıslak tıraş oluyordum. Philips ile başladım ama kalite konusunda beğenmedim, Panasonic ve Braun’dan ıslak tıraşta memnundum, kuru kullanımda yaşadığım allerjik durumları ıslak tıraşta hiç yaşamadım. İstanbul’daki koşuşturmadan sonra daha keyifli bir yaşamda geleneksel tıraşla tanışınca hepsini kenara attım. Güzel günlerde kullanın
(01/11/2017, Saat: 23:10)gr00v3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaklaşık 20 yıl bu tarz cihazlarla ıslak tıraş oluyordum. Philips ile başladım ama kalite konusunda beğenmedim, Panasonic ve Braun’dan ıslak tıraşta memnundum, kuru kullanımda yaşadığım allerjik durumları ıslak tıraşta hiç yaşamadım. İstanbul’daki koşuşturmadan sonra daha keyifli bir yaşamda geleneksel tıraşla tanışınca hepsini kenara attım. Güzel günlerde kullanın

Teşekkür ederim
Ben kuru kullanıyorum öyle alıştım
İlk fırsatta döneceğim ama suya sabuna jilete Smile

Forumu okuyorum da insanlar ne kadar uzun sürede tras oluyor...

Rocnel se50 ye geçince iyice hızlandım. (öncesi feather de di) .

Ortalama tras sürem

3 4 saniye fırçaya sabun yükleme

10 en fazla 15 saniye yüzde köpürtme

5cm lik bıçağın geniş yüzey alanı götürmesi ile en fazla 1 dakika da tek perde hadi 2 dakika olsun , yüzü temizleme istenirse 2. Perde koysa geriye bir şey rotus.

Sonra yüzü yıkama ve kuruluma. Rocnel se50 yüzünden diğer aletler patlanacak.
(02/11/2017, Saat: 08:09)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumu okuyorum da insanlar ne kadar uzun sürede tras oluyor...

Rocnel se50 ye geçince iyice hızlandım. (öncesi feather de di) .

Ortalama tras sürem

3 4 saniye fırçaya sabun yükleme

10 en fazla 15 saniye yüzde köpürtme

5cm lik bıçağın geniş yüzey alanı götürmesi ile en fazla 1 dakika da tek perde hadi 2 dakika olsun , yüzü temizleme istenirse 2. Perde koysa geriye bir şey rotus.

Sonra yüzü yıkama ve kuruluma. Rocnel se50 yüzünden diğer aletler patlanacak.

Emre nasılsın abi ?

Hızdan açılmışken,
Bu ne hız Ya Rabbim..Fırtına mı desem Rüzgar mı..

Smile
Zaman ... çok değerli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: