En son ne bitirdiniz?
(06/09/2017, Saat: 15:01)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Açıkçası bir sonraki alışverişim için düşündüğümde omega ydı. Hatta kullanan birilerileri var mı acaba diye düşünmedim değil. Tavsiye için çok teşekkürler, gönül rahatlığı ile alabilirim artık.

Tapatalk kullanarak gönderildi

Ben de son ziyaretimde Omega aldim, gercekten guzel.

Bu arada King of Shave tiras yagimi bitirdim.

1ba4ab6438a6496d126a055e0c811535.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Seyehat boyu yeşil Proraso'yu
bitirdim bugünkü tıraşımda.
(17/09/2017, Saat: 17:35)Dr.Fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de son ziyaretimde Omega aldim, gercekten guzel.

Bu arada King of Shave tiras yagimi bitirdim.

Omegayı iyi günlerde kullanın komşum, daha iyi pre-shave leriniz olsun..

Cok tesekkur ederim @Tahir komsum, sevgiler.
Bi ara hiç bitmeyecek sandım

f4d3d1586907063a1113900ab4093862.jpg

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
1zv8ghd.jpg

Birazını geçenlerde Arko sabuna eklemiştim. Sırf bitsin diye keyifsizce kullanıyordum. İtiraf edeyim: son kalan 2-3 tıraşlık kısmını lavaboya sıktım, o çileyi bir kaç gün daha çekemeyecektim çünkü.
Usttekini bitirdik, stoktan alttakini actık hayırlısı ile.
znjuab.jpg
Irısh i mizi bitirdik sonunda. İlk basta anlasamadıydık kendisi ile, ilk surdugumde yanma yapıyordu ama sonra kullandıkca, cok hosuma gitmeye basladı. Kullanım sonrası yuzunuze cok hos pudramsı bir his/yumusaklık veriyor. Guzel urunmus. İleride sıra gelirse omrumuz olursa, tekrar alınabilir.
Bu arada balmlar bitmek uzere iken, icine elinizdeki yerli bir AS'den az dokerek sise icinde,duvarlarında kalan balmıda kullanabilirsiniz.
v67t38.jpg
Yarımken elime geçmişti kokusu beni çocukluk yıllarımda babamın abilerimin tıraşlarını hatırlattı. Koku noktasında bir hastalığım var bir kokuya hemen alışamam parfüm gibi kokular hemen başımı ağrıtır onun için 1 kg aldığım cellanın kokusuna alışana kadar akla karayı seçtim kabı açık duruyor eskisi gibi kalmadı kokusu. Ama derby nin kokusu hiç rahatsız etmedi aynı arko gibi...0096f9e00e575f895651b0b07adf1916.jpg

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
b30252f7224f9b08adf7caa2dde9d3ca.jpg1b7f86b6c778956f2050939ca7902c04.jpg
Uzun zamandır kullandığım iki üründe bitti. Yine alışveriş zamanı geldi sanırım

Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: