One Blade - Core
Teşekkür ederim hocam, daha iyileri sizlerin olsun inş.
@izbe hocam umarım yeni ürün beklentilerinizi karşılar,iyi günlerde kullanın.
(10/07/2017, Saat: 13:12)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alanların yeni urunleri hayırlı olsun.

Sesli dusunuyorum, one blade bence, ıslak tıras severlerden cok, hayatını kartuslu ile gecirmis, ıslak tıras dunyası ile alakası olmayan insanlar icin, buyur bak kaliteli bir urun var artık piyasada demek icin yapılmıs gibi geliyor bana. Zira;

-Cesit cesit jilet denemis, makinasına gore sevdigi jileti kullanan, bazı gun agresif, bazı gun daha yumusak tıras isteyen bir ıslak tıras severe, buyur yeni jilet yaptık tek jilet kullanacan, bu jiletide dunya ustunde pek baska birseyde kullanamazsın demek, ıslak tıras severi bozar gibi,

-Hareketli kafa yaptık aynı kartuslu gibi, simdide ustune tuy gibi plastikten makine yaptık daha ucuza al diye, tıras olmak istiyorsan bastıracan kardes, ıslak tıras sevdalısının aksine.  İlk kuralını bozdun, el ayarın degisti. Yarın oburgun DE ye geri donersen, aynı sekilde bastıracan kas hafızası ile istemeden.

Posicor komsum gibi kartus kullanan babaya 10 numara hediye.
Ben mavi yakalıyım, hassas cildim var, hergun tıras olmak zorundayım ama cildim kazındı artık, mild otesi cildimi yormayacak bir makine arıyorum diyorsan, benim ilgim bilgim yok 1 jilet 1 makinem olsun gecinip gideyeyim diyorson al kardes,
bizim gibi cesit cesit jileti denemis, slantı, open comb u, celigi nikel i, mildı, agresifi bir suru makine denemis bir tıras severe gelecek bir makine degil gibime geliyor.

+ 1 Güzel özetlemişsin Serdar üstadSmile Selamlar Sevgiler

(11/07/2017, Saat: 19:13)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: + 1 Güzel özetlemişsin Serdar üstadSmile Selamlar Sevgiler

+2. Herkesin keyfi kendine tabii ki de ben geleneksel tıraşla plastik makineyi bağdaştıramıyorum...
(11/07/2017, Saat: 17:44)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @izbe hocam umarım yeni ürün beklentilerinizi karşılar,iyi günlerde kullanın.

Teşekkür ederim hocam. Daha iyileri sizlerin olsun inş.

(12/07/2017, Saat: 10:13)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +2. Herkesin keyfi kendine tabii ki de ben geleneksel tıraşla plastik makineyi bağdaştıramıyorum...

Aleti henüz kullanmadım. Birkaç kere kullanmadan da hakkında olumlu, olumsuz birşey yazmak istemiyorum. Ancak aleti görmeden kullanmadan ele almadan plastik demek doğru değil diye düşünüyorum.

İlk izlenimim Gartbnx hocam la aynı doğrultuda. Makinenin sap bölümü gerçekten çok dengeli ancak kafa için aynısını söyleyemem. Yay mekanizması sanki dağılacak gibi. Uzun vade de geri dönüşler nasıl olur bilemiyorum ama ilk izlenim bu şekilde.
@izbe üstadım hayırlı olsun.Güle güle kullanın .Bırakın rotasyondaki yerini alsın.Bir geleneksel tıraşçı olarak zaten tek tıraş aleti ile yetinmiyoruz .Ara ara kullanıp yorum yazarsınız. Smile
de te fabula narratur.!
Geçen cuma günü de benim alet geldi. Henüz kullanmadım, pek de kullanasım gelmedi ne yalan söyleyeyim.

Youtube videolarında izlediğim kadarıyla aşırı mild bir alet. Her kullanan sanki define arayan avcının kazması misali yüzünü eşiyor. Baktım bana hiç yaramayacak, ben de çil kondüsyonda koleksiyon ürünü yaptım Smile

Cilt ve sakal tipimden dolayı bu aletin tıraşı bana olmaz. @dikdik_s üstad zaten konuyu hap boyutuna getirip özetlemiş. Bu aletin olayı budur. Kendi sitelerinde yazan da bu zaten.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Valla ben çok merak ediyorum tıraşını ama hediye gideceği için kullanamıyorum. Geldiğinden beri o bana ben ona bakıyoruz Smile

Kalitesi konusunda, üstadlara katılıyorum. Sap ele iyi oturuyor ama pivot mekanizması biraz şüpheli.

@izbe üstad, yorumlarınızı heyecanla bekliyoruz.

Bu arada çok mild bulanlar için agresif versiyonu da çıkmış, hatta isterseniz direkt değiştiriyormuş firma.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Bu makineler için Feather jiletten farklı bir jilet kullanılabilir hale geldi mi? Tek kaynaklılık devam edecekse ne yazık ki ben de Gilette Mach 3'ün tek bıçaklısı olmaktan çok ileri gidilememiş olduğunu düşünüyorum.
Core modeli de Feather FHS-10 jilet kullanıyor. Zaten FHS-10 standart bir jilet değil ve bu alet özellikle FHS-10'u kullanmak için yapılmış bir alet olduğu için dediğinize katılamıyorum hocam.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  One Blade - Genesis Kerkenez 9 9,191 29/04/2023, Saat: 23:29
Son Yorum: mustafa03

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: