En Son Ne Aldınız ?
Thumbs Up 
(10/07/2017, Saat: 01:14)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Slim Aristocrat

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
Başta Fatboy zannettim, ayarlı Aristokrat ta varmış demekk ki yeni öğrendim
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@KAYHAN hocam güle güle kullanınız. Bilmediğim için soruyorum hocam krom renkli aristocrat varmıymış? Ben onları hep altın rengi sanırdım.
(10/07/2017, Saat: 14:37)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı uğurlu olsun, güzel üçlü olmuşlar, tam fiyat performans fırçaları

Komşum, çok teşekkür ederim. Forum, yani sizlerin sayesinde uygun fiyata bunlara sahip olduk.
(10/07/2017, Saat: 15:02)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN hocam güle güle kullanınız. Bilmediğim için soruyorum hocam krom renkli aristocrat varmıymış? Ben onları hep altın rengi sanırdım.

Ben de bilmiyordum. @KAYHAN hocam detaylı resimleri ve patent numaralarını paylaşırsa seviniriz. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(10/07/2017, Saat: 15:02)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN hocam güle güle kullanınız. Bilmediğim için soruyorum hocam krom renkli aristocrat varmıymış? Ben onları hep altın rengi sanırdım.

@izbe hocam teşekkürler ,bende sizin gibi biliyordum dün alıncaya kadar,bazı yerlerde var diye yazılar okudum Badger&Blade da
Aristocrat Slim -Nickel plated diye konu var link eklemeyi beceremedim.Belki de alet ve kutu sonradan buluştular Smile ,ama hiç kullanılmamış gibi.
(10/07/2017, Saat: 19:46)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de bilmiyordum. @KAYHAN hocam detaylı resimleri ve patent numaralarını paylaşırsa seviniriz. Smile
@cihankeskin hocam J2 (1964) üretimi alet ,almanca kullanım kılavuzu var,daha net resim koymaya çalışırım.
(10/07/2017, Saat: 14:40)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
Başta Fatboy zannettim, ayarlı Aristokrat ta varmış demekk ki yeni öğrendim

Teşekkür ederim komşum.
(10/07/2017, Saat: 13:24)umutatakul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah çok diri duruyor. Güzel günlerde kullanın.
Teşekkürler arkadaşım daha güzelleri sizlerin olsun
23iyrzq.jpg

@recklesstr üstada yardımları ve hediyeleri için teşekkür ederim. Zarı iş yerinde unuttumSmile
(10/07/2017, Saat: 23:31)emrah06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 23iyrzq.jpg

@recklesstr üstada yardımları ve hediyeleri için teşekkür ederim. Zarı iş yerinde unuttumSmile

Ne demek komşum, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: