En Son Ne Aldınız ?
@GartBnx burak üstat makinada kutusuda ,MF Polo fırçalarda yakıyor sağlıkla kullanın .

@Oguzhan53 komşum güzel seçim sağlıkla kullanın .
@Nani Kuş teşekkür ederim komşum daha iyileri sizin olsun
dace89e403e3a9b88ab27d1244f3fae3.jpg

Fırça Vigshaving'den 15 günde geldi.
2 bantlı versiyonunda olduğu gibi bu fırçadada koku var ama daha hafif, henüz ıslatmadım, yıkamadım Big Grin

@Oguzhan53, @SumNauta, @AKadir, @GartBnx, @Men-Sup, @msakalli, @marek, @joseph83 komşularım maşallah, yeni ürünleriniz hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@PisPorsuk teşekkür ederim komşum. Sizin fırçanız da hayırlı olsun. Silvertip olan model sanırım. Bende kullanıyorum 1 ay olmuştur herhalde. Koku çok hafifti ve çok kısa sürede gitti.
(23/06/2017, Saat: 14:25)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dace89e403e3a9b88ab27d1244f3fae3.jpg

2 bantlı versiyonunda olduğu gibi bu fırçadada koku var ama daha hafif, henüz ıslatmadım, yıkamadım Big Grin

@Oguzhan53, @SumNauta, @AKadir, @GartBnx, @Men-Sup, @msakalli,  @marek, @joseph83 komşularım maşallah, yeni ürünleriniz hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Güle güle kullanın komşum bende merak saldım vigshaving iyi bu modeline...
@PisPorsuk teşekkür ederim komşum.Senin fırçan da hayırlı olsun.Güzel günlerde kullan.Ben Vigshaving 24mm silvertip fırçamdan çok memnun kaldım.Yanlız sapı çok özensiz yapılmış .Onun haricinde f/p oranı çok iyi.[/i]
de te fabula narratur.!
Teşekkür ederim @PisPorsuk üstadım. Sizin de fırçanız hayırlı olsun. Bu gidişle bana da aldıracaksınız bu fırçayı Smile
(23/06/2017, Saat: 14:25)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dace89e403e3a9b88ab27d1244f3fae3.jpg

@Oguzhan53, @SumNauta, @AKadir, @GartBnx, @Men-Sup, @msakalli,  @marek, @joseph83 komşularım maşallah, yeni ürünleriniz hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Güle güle kullanın üstad . Fiyatından ötürü performansını merak ettiğim bir fırça . Yorumlarınızı bekleriz .
(23/06/2017, Saat: 15:04)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın üstad . Fiyatından ötürü performansını merak ettiğim bir fırça . Yorumlarınızı bekleriz .

@Serjames Üstadım en kısa zamanda bu üç Vigshaving fırçaları için ilk inceleme çalışmasını yapacağım inşallah

63b1ed5c866b487bcb9dbf8222bd928b.jpg

(23/06/2017, Saat: 14:47)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim @PisPorsuk üstadım. Sizin de fırçanız hayırlı olsun. Bu gidişle bana da aldıracaksınız bu fırçayı Smile

(23/06/2017, Saat: 14:36)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın komşum bende merak saldım vigshaving iyi bu modeline...

Üstadlar tavsiye olunur

kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(23/06/2017, Saat: 15:16)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Serjames Üstadım en kısa zamanda bu üç Vigshaving fırçaları için ilk incele çalışmasını yapacağım inşallah

63b1ed5c866b487bcb9dbf8222bd928b.jpg

Peki teşekkürler üstad . Tekrardan hayırlı olsun .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: