En Son Ne Aldınız ?
(19/06/2017, Saat: 23:51)SumNauta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama III. George deliydi, bu Fırça çok akıllı (Teşekkürler @Serjames)

Sent from my iPad using Tapatalk

Big Grin Wink
(19/06/2017, Saat: 20:16)SumNauta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu çok zarif ve güzel  Fırça için @Delidumrul a çok teşekkür ederim.

a0d8831015985bd7d52b384ee81b0a3a.jpg

İyi günlerde kullanın komşum çok beğendim...

..
@Gartbnx e aşağıdaki fırça için değerli tavsiyesinden dolayı çok teşekkür ederim.

8f9ef012da35407b834e2e577fb0c270.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk
Çok teşekkürler.

@rating
@onurcakmak
@GartBnx
@Mavibu
@furkanerdem
@Nani Kuş
@mavibu
@FurkanErdem
@Nani Kuş
@onurcakmak
@rating
Üstadlarım çok tesekkür ederim.
@GartBnx üstadım her seferinde doğru çıkan tavsiyelerinize çok teşekkür ederim.
"Sığla" ağacı ile ilgili olarak bir ara bir komşum yazmıştı sanırım. Tükenmekte olan bu ağaçların korunmasına benim de bir katkım olsun istedim. Migrostan aldım.

s430gp.jpg
smzu6a.jpg

İçi çok hafif pütürlü bir kase. Avucuma güzel oturdu. Köpürtme yapmak için kullanabilirim sanırım. Yine Migros'tan:

6on6l0.jpg

Migros'a Sebamed balsam almaya gitmiştim, yoktu. Bunları alıp çıktım  Smile
(20/06/2017, Saat: 16:56)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Sığla" ağacı ile ilgili olarak bir ara bir komşum yazmıştı sanırım. Tükenmekte olan bu ağaçların korunmasına benim de bir katkım olsun istedim. Migrostan aldım.

s430gp.jpg
smzu6a.jpg

İçi çok hafif pütürlü bir kase. Avucuma güzel oturdu. Köpürtme yapmak için kullanabilirim sanırım. Yine Migros'tan:

6on6l0.jpg

Migros'a Sebamed balsam almaya gitmiştim, yoktu. Bunları alıp çıktım  Smile

Hayırlı olsun üstad , güle güle kullanın . Rica etsem kokusunu tarif edebilirmisiniz .
(20/06/2017, Saat: 17:05)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun üstad , güle güle kullanın . Rica etsem kokusunu tarif edebilirmisiniz .

Teşekkür ederim üstadım. Çok iyi koku tarif edemem ama şöyle söyleyeyim:

Hafif parfümlü bir kolonya gibi. (Zaten Selin'in sitesinde de parfümlü kolonya olarak geçiyor.) Ağır ve rahatsız edici bir koku değil. Hafif maskulen (erkeksi) gibi geldi bana.
(20/06/2017, Saat: 17:25)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim üstadım. Çok iyi koku tarif edemem ama şöyle söyleyeyim:

Hafif parfümlü bir kolonya gibi. (Zaten Selin'in sitesinde de parfümlü kolonya olarak geçiyor.) Ağır ve rahatsız edici bir koku değil. Hafif maskulen (erkeksi) gibi geldi bana.

Peki teşekkür ederim .
Ben bir tane alayım en iyisi , en azından destek oluruz Big Grin
(20/06/2017, Saat: 17:28)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki teşekkür ederim .
Ben bir tane alayım en iyisi , en azından destek oluruz Big Grin

Tavsiye ederim, ben beğendim.
İyi günlerde kullanın komşularım.
Selamlar...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: