Geltir Üyelerinin En Beğendiği Kokular / Parfümler
Polo yeşil, Polo safari, Loewe esencia olabilir. Bende kalıcılıklarından memnundum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(26/05/2017, Saat: 00:46)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Polo yeşil, Polo safari, Loewe esencia olabilir. Ben de kalıcılıklarından memnundum.

Parfüm yorumlarında okudum tam istediğim tarzlar, teşekkürler komşum en kısa zamanda bu parfümleri deneyeceğim..
Yaklaşık iki buçuk senedir değiştirmediğim rutinim; gün veya iş süresince (taze yeşil bitkiler, limon notaları) Lacoste Live, gece
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme.

Yeri gelmişken indirimlere aldanmamak ve aldığınız ürünün raf ömrünü görmek için http://checkcosmetic.net/ sitesini mutlaka kullanınız.
etiam capillus unus habet umbram

Parfüm olarak epey ürün yazabilirim ama tıraşla da bağlantısı olması amacıyla Burberry Classic after shave kış ayları için ideal.Şiddetle tavsiye ediyorum.Aqua di parma 'nın talk pudrası da tıraş sonrası hoş bir koku bırakıyor.Koku olarak tavsiye.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Paco Rabanne urunlerinden baska parfum kullanamiyorum. Hem tonlarını sevdiğimden hem de en bilinen Lacoste ve 212 urunlerinde kalicilik yakalayamamamdan dolayi.
Givenchy pi. Şu ana kadar severek kullandığım ve bitirdigim tek parfüm.
Selamlar,
Eternity Aqua
Obsession
Armani Code
sevdiğim kokulardandır.
Öd ağacı ve vetiver içeren parfümler vazgeçilmezlerimdir.
İnsanların fresh diye tabir ettikleri, benim hıyar kokusu Smile dediğim tarzda kokuları tercih ediyorum. Kişiliğimle bağdaşıyor :p.

Kenzo klasik
Kenzo Leaupar (yazım yanlışı yapmış olabilirim)
CK Eternity aqua
CK crave
CK free
Davidoff cool water
Gio(sokaklar gio kokmaya başladıktan sonra vazgeçtim bundan bir 10-15 yıl oluyor. Yine de güzel kokudur)
vb.

¨Ekmeği ekmekçiye ver, bir ekmek de üste ver¨ düsturunu benimsediğimden bir sonraki alacağım parfüm için Bleu de Chanel'e niyetliyim.
Scarface Al Pacino Cologne favorim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mucizevi Krem Zdrave şimdi Geltir'de ahraz 28 22,964 09/01/2018, Saat: 20:48
Son Yorum: Dragon

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: