En Son Ne Aldınız ?
@AKadir, @Mert_, @Scorpion, @cihankeskin,
Selam komşular. İyi günler de kullanınız. Hepsi birbirinden güzeller.
(05/04/2017, Saat: 15:23)corpus36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım sabun hakkında düşünceleriniz nasıl acaba?

Sabun devasa ve çok güzel kokuyor. Şimdilik yeri çamaşır çekmecesi. Kullanınca yorum yazarım ama sırasının gelmesine daha çok var. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(05/04/2017, Saat: 15:27)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabun devasa ve çok güzel kokuyor. Şimdilik yeri çamaşır çekmecesi. Kullanınca yorum yazarım ama sırasının gelmesine daha çok var. Smile

Eyvallah üstadım.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
@cihankeskin @Mert @Scorpion @Chinaski komşularım hepsi çık şık keyifle güle güle kullanın..

16at9at.jpg

Cobrayı almamdaki yardımları ve değerli hediyeleri için @GartBnx Burak Beye çok teşekkür ederim.
@corpus36 Uğur Bey hepsi çok güzel duruyor. Güle güle kullanın. Soap Commander sabunu nereden aldınız acaba?
@Klasik Tıras çok teşekkür ederim.
@corpus36 üstadım sağlıkla kullanın. Smile
(05/04/2017, Saat: 19:43)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @corpus36 üstadım sağlıkla kullanın. Smile

Eyvallah üstadım, teşekkür ederim.
Corpus hayırlı olsun komsum.

Bilmeden icinden geldigi icin bana hediye gonderen @Tahir komsuma, ve yine bilmeden kargoya hızlıca verip benim dogumgunu sabahını tutturan impa mustafa beye tesekkur ederim. Tahir komsum bana dogumgunu suprizi yaptı SV balm ile. Huzurunuzda tekrar tesekkur ederim.

Fırcamız da artisian, bir delidumrul fırcası, kendisine zamanında mail yazıp ilk uye oldugum tarihlerde istemistim ama iletisim kuramamıstık o zamanlar. Birkac sene sonra kısmet oldu, yurt dısı ilanlarından yakaladık. Cok ozel ve guzel bir fırca, gart komsuma ve Akadir abime, yardımları icin tesekkur ederim.
24gm26t.jpg
@dikdik_s Serdar üstadımız can kadeşimiz, inancım ;
bu bilinmezlikler gerçekten kalplerdeki bilindiklerWink
Hepsi kalpten tesadüf.. @impaticaret Mustafa komşumuz ben biliyorum, çılgın yoğun ve tek başına;( nasıl yaptı bu kadar hızlı gönderdi kargoyu ve güzel Serdo kardeşimize Doğum günününe denk geldiWink bu sadece sizin güzel kalbiniz ve aynı ritimde atan sevenleriniz..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: