En Son Ne Aldınız ?
(28/03/2017, Saat: 00:38)KlasikTıras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle hayırlı olsun. Fırçalar çok şık.

Şu ana kadar Aliexpress den değişik ürünler aldım. 50 günde geleni de oldu, 7 günde geleni de. Sabırlı olmak lazım. PTT kargo ile size ulaşacak. Naçizane önerim PTT Kargo dağıtıcısı arkadaş ile temasa geçip Çin'den ürün beklediğinizi söyleyin. İmzasız teslim edildiği için kaybolma riskini azaltırsınız.
Sağolun komşum dikkate alırım.Bölgedeki ptt dağıtıcısı arkadaşla tanış olduğumdan sizin söylediğiniz gibi yapacağım.
Dostlar kargo takibi bu siteden yapmanızı oneririm. Ucretsiz uye olursanız, paketin seyrinde degisiklikler olursa size mail ile bildiriyor.
https://packageradar.com/
Tr yazdıgında, ulke icindeki hareketleri ptt gonderi takipten daha detaylı bakabilirsiniz.
http://gonderitakip.ptt.gov.tr/
(28/03/2017, Saat: 00:48)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar kargo takibi bu siteden yapmanızı oneririm. Ucretsiz uye olursanız, paketin seyrinde degisiklikler olursa size mail ile bildiriyor.
https://packageradar.com/
Tr yazdıgında, ulke icindeki hareketleri ptt gonderi takipten daha detaylı bakabilirsiniz.
http://gonderitakip.ptt.gov.tr/

Üstad teşekkür ederim.Diyorum ki hazır foruma bukadar konsantre olmuşken seni moderatörlüğe aday mı göstersek Tongue
(28/03/2017, Saat: 00:26)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim @FurkanErdem üstad.Daha ekipman tanıma aşamasındayız.Bilmeden de 300 500 lira veresimde gelmiyor fırçaya .Gelirse bunu elimdeki omega pure ile kıyaslama şansım olur .Bir sonraki alımı da bunlara göre yaparım.Forumu okuyorum ama bu tıraş işinde de mecburen kişisel deneyim lazım.
Rica ederim üstadım.
2 yıldır geleneksel tıraştayım. Ekipman almada acele etmedim ve etmiyorum. Forumdaki çoğu arkadaştan daha az ekipmanım olmuştur belki. 5 adet porsuk fırçam oldu toplamda. Bunlardan sadece 1 tanesi 2 band idi, diğerleri silvertipti. Forumda çok beğenilen theater 2 band almak almak istiyordum, ömürlük fırça olması namına. Bir yandan da 400-500 tl vermek istemiyordum bir fırçaya. Sonuçta memnun olmama ihtimalim de vardı. Razorus'tan Fs finest 2 band aldım ve çok memnun kaldım. Bir theater değildir ama kesinlikle parasını sonuna kadar hakeden bir fırça. Yedek olarak bir tane daha almayı bile düşünüyorum. Direkt üst seviye fırçaları denemeden, farklı kıl tipine sahip uygun fiyatlı porsuk fırçaları denemeniz güzel bence. En azından kıyaslama yaparsınız ve cilt tipinize uygun fırçayı öğrenmiş olursunuz.
yok be abi, havlu mavlu derken bir iki gundur soru vs. kacırmayayım diye dedigin gibi sık girer oldum.
Ama cidden bir moderator ihtiyacı goruyorum ben, bazı konuların duzenlenmesi birlestirilmesi icin. Dogru konu baslıgı burası degil, bolmeyelim sohbeti ama, cidden onurcakmak, cihankeskin gibi ustadlara eger yoksa moderatorluk verilmesi taraftarıyım. Akadir abimiz avukattır hitabı seviyelidir.Sizlerden agırbaslı daha nice degerli komsularımız var, foruma degerli katkıları olan. Adminlerimiz nasıl uygun gorurse, bir iki bu sekil moderator atanması taraftarıyım bende.
(28/03/2017, Saat: 00:51)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad teşekkür ederim.Diyorum ki hazır foruma bukadar konsantre olmuşken seni moderatörlüğe aday mı göstersek Tongue

+1 Smile yeni uyeleri sakal ve cilt tiplerine gore tasnif edip ilgili konulara yonlendirmesi sartiyla Smile Smile Smile
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(28/03/2017, Saat: 00:59)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok be abi, havlu mavlu derken bir iki gundur soru vs. kacırmayayım diye dedigin gibi sık girer oldum.
Ama cidden bir moderator ihtiyacı goruyorum ben, bazı konuların duzenlenmesi birlestirilmesi icin. Dogru konu baslıgı burası degil, bolmeyelim sohbeti ama, cidden onurcakmak, cihankeskin gibi ustadlara eger yoksa moderatorluk verilmesi taraftarıyım. Akadir abimiz avukattır hitabeti seviyelidir.Sizlerden agırbaslı daha nice degerli komsularımız var, foruma degerli katkıları olan. Adminlerimiz nasıl uygun gorurse, bir iki bu sekil moderator atanması taraftarıyım bende.

Üstad biz daha çok yeniyiz .Sizin moderatör seçimindeki takdir hakkınız ,daha fazla bilgiye dayandığı için (tıraş konusu dışında kişileri tanımak anlamında da)bence daha isabetli olur.Yoksa benimkisi samimiyetten doğan bir latife.Bütün üstadlar benim için moderatörlerdir.
(28/03/2017, Saat: 01:01)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1 Smile yeni uyeleri sakal ve cilt tiplerine gore tasnif edip ilgili konulara yonlendirmesi sartiyla Smile Smile Smile

+1 Smile
Yahu cocuklar da haklı dakika bir gol bir, sert mesaj yiyorlar ne oluyoruz diyorlar.
Napim bende abi 2 seye takıgım, bir kendini dogru duzgun tanıtmadan soyle bir cevreye bakınmadan cat diye konu acıp sorana, birde selamunaleykum deyip baska bisey demeyene. Valla bu form sonrası oldu bu takıntılar. 20 sene, rahmetli pederi selamunaleykum diye kendisinin istegiyle karsılamıs adamım, ama forumda kaba bir giris, hitap tarzı gibi geliyor ne yalan soyleyeyim.
Dusundugunu de yazan tez canlı seffaf oldugum icin bazen kırıcı oluyor yanlıs oluyor, haklı arkadaslar da.
(28/03/2017, Saat: 00:59)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok be abi, havlu mavlu derken bir iki gundur soru vs. kacırmayayım diye dedigin gibi sık girer oldum.
Ama cidden bir moderator ihtiyacı goruyorum ben, bazı konuların duzenlenmesi birlestirilmesi icin. Dogru konu baslıgı burası degil, bolmeyelim sohbeti ama, cidden onurcakmak, cihankeskin gibi ustadlara eger yoksa moderatorluk verilmesi taraftarıyım. Akadir abimiz avukattır hitabeti seviyelidir.Sizlerden agırbaslı daha nice degerli komsularımız var, foruma degerli katkıları olan. Adminlerimiz nasıl uygun gorurse, bir iki bu sekil moderator atanması taraftarıyım bende.

Aynen katılıyorum sorun çıktığında @AKadir gibi Üstadı Muhteremin yol göstericiliği forum için büyük katkı olacaktır .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: