En Son Ne Aldınız ?
@AKadir üstad hayırlı olsun, çok güzel alet. Yorumlarınızı ben de bekliyorum, benim aklıma da 0,68 Oc kombinsyonu var, gün aşırı kullanım için.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(23/03/2017, Saat: 16:27)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aLddAg.jpg

@GartBnx Üstadıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Smile

@Akadir üstadım güle güle kullanın, bence çelik alette tasarımda güzel ötesi. Evladiyelik alet dedikleri bu olsa gerek.. Fonksiyon yorumunu sizden bekleriz Wink  @GartBnx Burak kardeşimiz sağolsun bizlere içten destekleri için..

@dikdik_s  Big Grin
@DeaKeN
@Tahir
@onurcakmak üstadlarım teşekkürler.
Onurcakmak üstadım Benim aldığım takım en agresifi. Amerikalının mild dediği 0.68 Bize çok mild gelir diye çekindim. Sizin düşündüğünüz 0,68 OC kombinasyonunun, en mild 0.68 SBBASE kombinasyonundan bir tık daha agresif olacağını zannediyorum. 0.95  SBBASE olanını da deneyebilsek. Smile
Seiko 5 sevmeyen var mı Smile

1980'lere geri döndüm.

2v193dh.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Seiko 5'i sevmeyen ölsün
Hayırlı olsun Murat Bey, iyi günlerde kullanın inşallah Smile
Efsane saatim.Rahmetli babamdan kalma var bende.Kadran zümrüt yeşili harikadır.Murat bey güle güle kullanın.
(24/03/2017, Saat: 11:18)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seiko 5'i sevmeyen ölsün

Teşekkürler Smile

(24/03/2017, Saat: 11:30)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Efsane saatim.Rahmetli babamdan kalma var bende.Kadran zümrüt yeşili harikadır.Murat bey güle güle kullanın.

Ben de o rengi çok aradım ama bulamadım, piyasada çok az kalmış ürünler fiyatı 450-TL , otomatik saat başlangıcı yapacaklara tavsiye ederim. Bende otomatik saat koleksiyonu oldu diyebilirim, ama yine gönlüm seiko 5 ten yana, kolunuza taktığınız zaman adeta geçmişe dönüyorsunuz Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(24/03/2017, Saat: 11:46)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Smile

Ben de o rengi çok aradım ama bulamadım, piyasada çok az kalmış ürünler fiyatı 450-TL , otomatik saat başlangıcı yapacaklara tavsiye ederim. Bende otomatik saat koleksiyonu oldu diyebilirim, ama yine gönlüm seiko 5 ten yana, kolunuza taktığınız zaman adeta geçmişe dönüyorsunuz Smile

Murat bey kulağım delik olsun size bir yeşil kadran bulalım. Smile
(24/03/2017, Saat: 11:18)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seiko 5'i sevmeyen ölsün

(24/03/2017, Saat: 11:30)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Efsane saatim.Rahmetli babamdan kalma var bende.Kadran zümrüt yeşili harikadır.Murat bey güle güle kullanın.

(24/03/2017, Saat: 12:18)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Murat bey kulağım delik olsun size bir yeşil kadran bulalım. Smile

Tamamdır teşekkürler Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

2usu6ig.jpg

Bu emektar da bende gelsin Wink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: