En Son Ne Aldınız ?
@rocnel
Murat bey ellerinize saglık harika gorunuyor. Birsey merak ediyorum. Kaplamaları yapmadan bir kumlama isleminden geciriyormusunuz, yoksa kimyasal temizlikmi goruyorlar kaplama oncesi. Bir disci kumlaması hayalim varda ondan soruyorum meraktan.

@ihtilaf dostuma hayırlı olsun. Guzel tıraslar gecirmesi dilegiyle.
Geçen aradolu.com da sepetin yarısı kampanyası vardı. 3 proraso kremide %50 indirimle aldım.

[img]21nnv53.jpg[/img]
(21/03/2017, Saat: 14:56)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel
Murat bey ellerinize saglık harika gorunuyor. Birsey merak ediyorum. Kaplamaları yapmadan bir kumlama isleminden geciriyormusunuz, yoksa kimyasal temizlikmi goruyorlar kaplama oncesi. Bir disci kumlaması hayalim varda ondan soruyorum meraktan.

@ihtilaf dostuma hayırlı olsun. Guzel tıraslar gecirmesi dilegiyle.

Teşekkürler Smile

Tabi ki en az 3-4 kez kumlanıyor, çeşitli temizlik işlemlerinden geçiyor.

Dişçi kumlaması ile olacağını pek sanmıyorum, çok güçlü bir basınç gerekli.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Sagolasın ustad.
Pazartesl İmpa'ya uğradım. Smile

296ca6s.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Qshave-Adjustable-Safety-Razor-Double-Ed...40x640.jpg
aliexpres ten 10,99$ a sipariş ettim. 7. yıl etkinliğini bekleyemedim. Rolleyes Ya nasip diyelim.Geçen ay progress aldığımda futur la arasında gelgit yaşamıştım.forumda ming shi çok popüler oldu ama benim gözüme ilk bu çarptı.Gelirse bilgilendirme yapacağım.
(23/03/2017, Saat: 11:45)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Qshave-Adjustable-Safety-Razor-Double-Ed...40x640.jpg
aliexpres ten 10,99$ a sipariş ettim. 7. yıl etkinliğini bekleyemedim. Rolleyes Ya nasip diyelim.Geçen ay progress aldığımda futur la arasında gelgit yaşamıştım.forumda ming shi çok popüler oldu ama benim gözüme ilk bu çarptı.Gelirse bilgilendirme yapacağım.

2 dolarlık indirim kuponu vardı, ben de aynısından 8.99'a sipariş verdim. bakalım ne zaman gelecek Smile
Your Order has been shipped

bu ne hız aliexpres Tongue
bizim çakma futur yüzmeye başlamış bile.
aLddAg.jpg

@GartBnx Üstadıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Smile
(23/03/2017, Saat: 16:27)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aLddAg.jpg

@GartBnx Üstadıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Smile

Hayırlı olsun @AKadir üstad. Gerçekten çok güzel bir alet. Güle güle kullanın. DE lere geri dönüş mü var yoksa Big Grin
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: