L'occitane Cade Tıraş Sabunu
hQbuQ.jpg

Cade L'occitane firmasının ürettiği preslenmiş tip bir tıraş sabunu.Türkiye'de üç büyük şehirde pek çok AVM de L'occitane şubeleri bulunmakta.Sabunun yanısıra erkek ürünü olarak parfümler,tıraş kremi,seyahat tipi tıraş fırçası ve aftershave çeşitleri de markanın ürün portföyünde mevcut.

Cade tıraş sabunun yaklaşık 10 günlük deneme süresince gördüğüm köpük verimliliği yüksek, kremsi koruyucu özeliklere haiz bir sabun olduğu yönünde. Çam-ardıç kokusu seven birinin mutlaka denemesi gereken bir sabun.Tıraş sonra koku oldukça kalıcı.3-4 saat kadar hafiften kokusunu alabiliyorsunuz.Nemlendirme özeliği yeterli seviyede.

Firmanın internet mağazası veya AVM'lerdeki şubelerinden edinmek mümkün.Yurtdışında $10 olan refil için Türkiye'de ödemeniz gereken tutar 31 TL bu bakımdan bir yurtdışı alışverişte sepete eklemek daha iyi olabilir.Şu haliyle fiyat performans olarak çok gerilere düşüyor.
çam-ardıç kokusu iyiymiş. Ama arkomdan vazgeçmemBig Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Çam kokusu güzel olur. Denemek lazım.
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
Babalar gunu indirimiyle alsam mı almaz mı karar veremiyorum. Alsam seride kullanmayı bekleyen cok sabun var. 100gr artı kapı 80-85 tl deger mi?

Sanırım bu ay Merkur 34c ve Geo F Trumper Rose dan yana olacak
Smile tesadüfün bu kadarı...
daha 15 dakika önce mail yolladım firmaya, istanbulda nereden bulabiliriz diye (nitekim tüm mağazalarında aramıştım geçtiğimiz iki ay boyunca, internet satış departmanlarında da stokta yoktu ürün) 5 dakika içinde aradılar, nişantaşı L'Occitane mağazasında 3-4 tane kadar varmış, yarın eşimi ikna edip yolumuzu nişantaşına düşürmek gerekiyor artık Tongue

normalde 31TL ürün,babalar günü indirimi %25. internet satışında toplam bedel 100TL üzeri ücretsiz kargo, hazır girmişken L'Occitane aftershave balm (cade değil, nedense ardıç kokusu pek bana göre değil) da tavsiye olunur. son iki aydır başka ürün kullanmıyorum, ve bu sitede de her fırsatta tanıtıyorum ama kullanınca hak vereceksiniz.
her ürün alışverişinde pakete koydukları çeşitli tanıtım numuneleri de eşler için kızamama bahanesi olma fonksiyonu görüyor Smile

valla firma ile müşteri olmam dışında bir bağım yok bilesiniz, sadece gönül vermişim,tavsiye ediyorumSmile
memleket kurtulana kadar siyah
(14/06/2012, Saat: 18:21)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile tesadüfün bu kadarı...
daha 15 dakika önce mail yolladım firmaya, istanbulda nereden bulabiliriz diye (nitekim tüm mağazalarında aramıştım geçtiğimiz iki ay boyunca, internet satış departmanlarında da stokta yoktu ürün) 5 dakika içinde aradılar, nişantaşı L'Occitane mağazasında 3-4 tane kadar varmış, yarın eşimi ikna edip yolumuzu nişantaşına düşürmek gerekiyor artık Tongue

normalde 31TL ürün,babalar günü indirimi %25. internet satışında toplam bedel 100TL üzeri ücretsiz kargo, hazır girmişken L'Occitane aftershave balm (cade değil, nedense ardıç kokusu pek bana göre değil) da tavsiye olunur. son iki aydır başka ürün kullanmıyorum, ve bu sitede de her fırsatta tanıtıyorum ama kullanınca hak vereceksiniz.
her ürün alışverişinde pakete koydukları çeşitli tanıtım numuneleri de eşler için kızamama bahanesi olma fonksiyonu görüyor Smile

valla firma ile müşteri olmam dışında bir bağım yok bilesiniz, sadece gönül vermişim,tavsiye ediyorumSmile

Peki Alsancak'ta varsa yarın alıyorum bakalım dediginiz kadar var mı?

Selamlar,
Vermeyin gazı, ayıp oluyor Smile
Bu aralar tıraş sonrası balsamını çok beğendiğim serinin bu sabununu almayı planlıyorum. Aramızda kullanan varsa, bu sabun hakkındaki yorumlarınızı merak etmekteyim.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
kokusu çok güzel olmakla yaptığı köpük diğer sabunlara nazaran daha az ve çok çabuk yüzde kuruyor nemlendirmesi koruyuculuğu iyi attığım mailden aldığım cevap ürünleri yüzde yüz bitkiselmiş 30 tl gibi bir fiyatı var bu parayı bence etmez
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
bu loaccitane after shave ı satılan bi yer biliomusunuz?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,284 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 635 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,417 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,235 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,867 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,333 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,974 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,727 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: