En Son Ne Aldınız ?
b662aab603173ffa5d8ec1745ee19114.jpg
Dün sipariş verdiğim, jet hızıyla bugün teslim aldığım ürünler geldi. @impaticaret Mustafa bey çok teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@DeaKeN komşum güle güle kullanın, güzel ürünler gerçekten.
(15/03/2017, Saat: 13:02)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DeaKeN komşum güle güle kullanın, güzel ürünler gerçekten.

Sağolun komşum gelir gelmez sürdüm. Mentol olayını çok sevdim.

Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
e3df682a10f0613042515f9b257b9c8c.jpg Yaptık bi çılgınlık

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(15/03/2017, Saat: 17:05)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: e3df682a10f0613042515f9b257b9c8c.jpg Yaptık bi çılgınlık

Oy oy
Güle güle eskimesin aman dikkat oy oy
Smile
(15/03/2017, Saat: 17:05)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: e3df682a10f0613042515f9b257b9c8c.jpg Yaptık bi çılgınlık

Komşum güle güle kullan . Lüks hissiyatı uç nokta Smile izlemlerini merakla bekliyoruz .
(15/03/2017, Saat: 12:59)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: b662aab603173ffa5d8ec1745ee19114.jpg
Dün sipariş verdiğim, jet hızıyla bugün teslim aldığım ürünler geldi. @impaticaret Mustafa bey çok teşekkürler.

Hayırlı olsun, güle güle iyi günlerde kullanın komşum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(15/03/2017, Saat: 18:09)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, güle güle iyi günlerde kullanın komşum.

Teşekkür ederim komşum

Nazım Hikmet
@CMO05 @Nani Kuş çok teşekkür ederim.İnceleme bekleyen ürün çok da vakit yok Devrim Abi.Umarım en kısa zamanda.Selamlar,sevgiler Abicim.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Herkese selamlar,

Hemen hemen forumla tanışalı bir ay oldu. Bu süre içinde klasik tıraş adına çok şey öğrendim. Ama yeterli değil. Forumdaki değerli bilgiler ışığında kendimce mütevazi denilecek tıraş malzemelerini edindim. İmpa'dan aldığım Cella sabuna hayran kaldım. Cildim ile çok iyi uyum sağladı. Cella'dan memnun kalınca Cella'nın Pre Shave Gel, Aftershave Lotion ve Aftershave Balm almaya karar verdim. Geçenler de İmpa'dan Mustafa Beyi aradım. Ürünlerin yurt dışından sipariş edildiğini ve yolda olduklarını söyledi.

Keyifli tıraşlar dilerim.

Hakmar Market
KlasikTirasMalzemeHakmar_20170314.jpg

İmpa Ticaret
KlasikTirasMalzemeImpa_20170314.jpg

Carrefoursa'da cips paketine iliştirilmiş bu kaseyi gördüm. Şimdilik köpürtmeyi bununla idare ediyorum. Keşke içi beyaz olmasaydı. Köpüğün güzelliğini öldürüyor. Beni affedin.
KlasikTirasMalzemeTasCarrefoursa_20170314.jpg

Carrefoursa
KlasikTirasMalzemeCarrefoursaWS_20170314.jpg

Jaguar / Rodeo 601 Natürel Seri. Teknik Fırça'dan İzzet Beyin hediyesi. Kendisine buradan çok teşekkür ederim.
KlasikTirasMalzemeTeknikFirca601_20170314.jpg

Watsons
KlasikTirasMalzemeWatsons_20170314.jpg

Rossmann
KlasikTirasMalzemeRossmann_20170314.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: