En son ne bitirdiniz?
@dikdik_s üstadım teşekkür ederim, bu iyi oldu gerçekten. Forumda farklı konular altında, dağınık olarak, kuru cilde sahip arkadaşlara öneriler var ama bunların tek başlık altında toplanması güzel olacak.
66b414e2d0876d077e1c3f6f23971ee2.jpg
3.Kavanoz Martin De Candre bitti bugünSmile bir dahada 20sene yanına yaklaşmam.Ömrümü bitirdi Smile
(14/03/2017, Saat: 22:07)bossyje Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3.Kavanoz Martin De Candre bitti bugünSmile bir dahada 20sene yanına yaklaşmam.Ömrümü bitirdi Smile

Komşum gözünüz aydın 1 kavanozu ne kadar zamanda bitirdiniz performansı hakkında bilğilerinizi alabilirmiyim ?
Loccitane Cade Balsam ve Faena Anasonlu sabun bitti. Tiki Bamboo ' ya ve Faena Damla sakızlı balsama geçtim. Onların da neredeyse dibi göründü. 3017 işe yarıyor 😀.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
(15/03/2017, Saat: 01:43)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum gözünüz aydın 1 kavanozu ne kadar zamanda bitirdiniz performansı hakkında bilğilerinizi alabilirmiyim ?

Edit : incelemenizden ziyade 3 kavonuz bitirdiniz bundan dolayı merak ediyorum izlenimlerinizi
@bossyje
Baba 3 kavonozu nasıl bitirdin, o maceraya basladıgında yas kactı Smile Smile
Sabun bildigin kaya bu nasıl biter aklım almıyor.
(15/03/2017, Saat: 09:48)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @bossyje
Baba 3 kavonozu nasıl bitirdin, o maceraya basladıgında yas kactı Smile Smile
Sabun bildigin kaya bu nasıl biter aklım almıyor.

Big Grin +1
Bugun 2ci mitchell wool fat sampuanımda bitti. Bunu sanırım sagolsun Saltuk kardesim hediye etmisti sevdigimi bildigi icin.
35dc211.jpg

Dolapta nerden aldıgımı hatırlamadıgım entresan bir sampuan buldum, ona baslıyacagım. Guzel birsey gibi gozukuyor, sacları yormayan yumusak birsey cıkarsa sizlerle paylasırım.
Saygılar.
EJ tıraş öncesi krem bitti bugün, çok fazla kullanmadığım için dibini görmek uzun sürdü birazSmile Başarılı bir ürün, özellikle kuru ciltli arkadaşlar çok faydasını görür.
14dg408.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: