En Son Ne Aldınız ?
(25/02/2017, Saat: 16:55)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames komşum bende bilmiyorum bu gün İmpa'daydım Mustafa beye bende sordum hiç gelmemiş. Ben koku ve nemlendirmesini çok beğendim. Sağolsun @bayercy komşumuza.

Abi benim kafa nedense Irisch Moos'a gitmiş . Birde Mustafa beye ısrar ediyorum "hayır vardı abi sizde " Big Grin
(25/02/2017, Saat: 17:02)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi benim kafa nedense Irisch Moos'a gitmiş . Birde Mustafa beye ısrar ediyorum "hayır vardı abi sizde "  Big Grin

Olsun kardeş rengi tutuyor ya o yeterWink

@Tahir ve @CM005 Çok teşekkür ederim,daha güzelleri sizlerin olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(25/02/2017, Saat: 17:34)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olsun kardeş rengi tutuyor ya o yeterWink

Big Grin Wink
Pitralonu nereden temin edebileceğimi söyleyebilecek bir kişi bile yokmu Big Grin
@ahraz hayırlı olsun kardeşim . Ilginç bir sapı var  Smile Güle güle kullan .
Allah yar ve yardımcın olsun ...
@serjames Teşekkür ederim Hocam,daha güzelleri sizlerin olsun.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(25/02/2017, Saat: 15:32)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ce312dba64fb3417990288a88f3bb191.jpg42064858733658e1c9a9e37701d91d27.jpg Her zamanki muhteşem sunumu ile Razorus'dan FS. En seksi fırçayı bana ayırdığı için sevgili @Noyan a huzurunuzda bir kere daha teşekkür ederim.Sap tasarımına bayıldım.

Üstad hayırlı olsun.Fırça harika görünüyor.Bence de en seksi fırça sizin olmuş .Benim de baktıklarım içinde en hoşuma giden model buydu.Güle güle güzel günlerde kullanın...
de te fabula narratur.!
(25/02/2017, Saat: 15:26)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: b8311d4b66137a0d3e450a0282f70250.jpgaca4dca2a57e7a09e4812233532e5a46.jpg Sayın @kalantorxl Sinan Bey'in hediyesi.Zdrave kremi araştırdığımı görünce benimle temasa geçti kendisi.Kıymetli eşi,hanımefendi inim günüm araştırıp bulmuş,illa göndermek istemişler.Böyle bir gönül zenginliği bulmak çok zor bu devirde.Hem kendisine hem de kıymetli eşine teşekkür ederim.

Caner Bey memnun kalırsınız eşimde bende çok seviniriz. Fırsat bulduğunuzda markanın iki ürününü kıyaslayıp yorum yazarsanız forumumuz için iyi olur düşüncesindeyim. İhtiyaç halinde bir mesaj kadar yakın olduğumu unutmayın.
@ahraz komşum hayırlı olsun, fırça harika görünüyor. İyi günlerde kullanın inşallah.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: