En Son Ne Aldınız ?
(23/02/2017, Saat: 16:50)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DeaKen @korgunv tesekkur ederim.

@korgunv komsum deneyince tam tecrubemi yazarim. Amerikan berber salonu kokusu baz alinarak olusturuldu, klasik bir kokudur diye bahsedildigi icin aldim, cok kokusunu incelemeden. Genelde yuksek not aliyor. Simdi koklayinca kutusunda karanfil, odunsu ve hafif arkada cicegimsi bir koku aliyorum.

Ureticinin sitesinde soyle yaziyor;

"American Blend is Fine Accoutrement's flagship fragrance and quite literally captures the scent of shaving. Reminiscent of traditional canned shaving foam, the scent was Inspired by YSL Rive Gauche Pour Homme (2003) and consists of a Fern base accented by geranium , lavender , oakmoss, patchouli, and a hint of Gaiac wood."

Bahsettikleri parfum u bilmedigim icin Fragrantica adli sitede baktim. Birisi soyle yazmis: "Super sexy night scent.Manly and clean with great silage and lasting power."

"Super sexy night scent.Manly and clean with great silage and lasting power."

Tam gece tıraşı için Big Grin Big Grin Big Grin .
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(23/02/2017, Saat: 17:07)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolasın komşum, tam tahmin ettiğim gibi. Ben de sıklıkla iş gereği GCC ülkelere gidiyorum, eğer İmpa'ya gelmezse oralardan alırım. Yıl başından beri 3 farklı ülke 7 değişik krem aldım, olsun beklemede kalabilirler. Bende senin Maca Root hesap Barbaros Guava sabunu bitirmeye çalışıyorum Smile.

Losyoncu bir firmanın ilk defa ürettiği sabuna çekimser durdum ama hep aklımdaydı.
@chevalier üstad deneyimlesin,onay alırsa tam seri getirebilirim.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(23/02/2017, Saat: 17:11)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Losyoncu bir firmanın ilk defa ürettiği sabuna çekimser durdum ama hep aklımdaydı.
@chevalier üstad deneyimlesin,onay alırsa tam seri getirebilirim.

Mustafa Bey ben sanki sizde bu markanın after shaveini gördüm diye hatırlıyorum. Outlet veya fırsat köşenizdeydi galiba.
(23/02/2017, Saat: 17:12)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey ben sanki sizde bu markanın after shaveini gördüm diye hatırlıyorum. Outlet veya fırsat köşenizdeydi galiba.

Outlet kategorimizdeki Floid Smile Fine yok şimdilik.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@impaticaret @korgunv ben shavelounge dan bir arkadasa verdigimiz siparisin yaninda soyledim. Su an siz yazinca biraz daha inceledim. Bu sabunun Tabac la cok yakin performans verdigini iddia ediyor ureticisi. Ureten kendisi degil, hollanda da bir sabun ureticisi imis. Tabac icin de burasi uretim yapiyor olabilir demis. Dogru mudur bilmiyorum, ama su an sabundan beklentim daha da artti.

Sabunun hikayesi surada : http://www.fineaccoutrements.com/Fine-Cl.../ss_ab.htm

Dusunurseniz dedigim gibi sabunu 3-4 parcaya bolup geldigimde sizlere kargolamak isterim. Ben o zaman kadar birkac deneme yapip yazarim ama birkac kisinin denemesinde fayda var.
(23/02/2017, Saat: 17:30)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret @korgunv ben shavelounge dan bir arkadasa verdigimiz siparisin yaninda soyledim. Su an siz yazinca biraz daha inceledim. Bu sabunun Tabac la cok yakin performans verdigini iddia ediyor ureticisi. Ureten kendisi degil, hollanda da bir sabun ureticisi imis. Tabac icin de burasi uretim yapiyor olabilir demis. Dogru mudur bilmiyorum, ama su an sabundan beklentim daha da artti.

Sabunun hikayesi surada : http://www.fineaccoutrements.com/Fine-Cl.../ss_ab.htm

Dusunurseniz dedigim gibi sabunu 3-4 parcaya bolup geldigimde sizlere kargolamak isterim. Ben o zaman kadar birkac deneme yapip yazarim ama birkac kisinin denemesinde fayda var.

Sağolasınız @chevalier bilgiler sabunu olumlu değerlendirebileceğimiz kanısına vardırıyor. , birden fazla test iyidir ama sizin deneyiminizde kabulümdür Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(23/02/2017, Saat: 17:38)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolasınız @chevalier bilgiler sabunu olumlu değerlendirebileceğimiz kanısına vardırıyor. , birden fazla test iyidir ama sizin deneyiminizde kabulümdür Smile

Komşum linki inceledim, incelemez olaydım Huh . O kravatları boynuma dolamadan rahat edemem ben. Duy sesimizi Mustafa Bey ''a star was born'' . Tişörtlerden de istiyoruz Confused . Bir de ''angel hair'' like sentetik fırçaları varmış Angel .
Olmazsa liste yapalım ona göre getirtsin Mustafa Bey,mağdur olmasın.Sabun gelirse beni listeye yazabilirsiniz Mustafa Bey,kravat kullanmıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(23/02/2017, Saat: 17:52)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olmazsa liste yapalım ona göre getirtsin Mustafa Bey,mağdur olmasın.Sabun gelirse beni listeye yazabilirsiniz Mustafa Bey,kravat kullanmıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Haklısın @ahraz komşum. Liste açılsın verelim siparişleri. Siz 1 numaralı ile siyah kravat kullanıyorsunuz galiba özel günlerde (rahmetli babamdan biliyorum). Bir tane hatıra alırsınız, artık. Ben işim gereği mecburiyet içindeyim, ama tahmin edeceğiniz gibi bu durumdan rahatsız değilim Cool .
Bahsi geçen Fine sabun, fiyatı uygun mu, gümrükte takılır mı bilemem ama şurada var:

http://www.maggardrazors.com/product/fin...100g-puck/

Tabi, yerli tedarikçilerimiz getirirse daha iyi olur  Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: