En Son Ne Aldınız ?
GBnMj3.jpg
Çok beğendim , diğer arkadaşların fırçaları da hayırlı olsun . Güle güle kullanırız inşallah ..
Tüm arkadaşların Fs fırçaları hayırlı olsun.
Ayrıca @candova ve @Men-Sup yeni ürünleriniz hayırlı olsun.
İyi günlerde kullanın inşallah.
(20/02/2017, Saat: 22:02)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm arkadaşların Fs fırçaları hayırlı olsun.
Ayrıca @candova ve @Men-Sup yeni ürünleriniz hayırlı olsun.
İyi günlerde kullanın inşallah.

Komşum hayırlı olsun fırçan Smile güle güle kullanırsın inşallah .
İncelemeyi unuttum sanma Wink
Teşekkür ederim @serjames komşum, senin fırça da hayırlı olsun Smile
İnceleme aklımda, hafta sonu inşallah yapacağım.

@msakalli üstadım fırça inceleme konusunda çıtayı iyice yükseltti, benimki yanında çok sönük kalacak, biliyorum Big Grin

Akşam eve gelince biraz inceledim, kalitesi beklediğimden iyi. Ufak bir köpürtme yaptım, omurgası hoşuma gitti.
Teşekkür ederim komşum Wink
Elinden geldiği kadar Big Grin
(20/02/2017, Saat: 22:32)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli üstadım fırça inceleme konusunda çıtayı iyice yükseltti, benimki yanında çok sönük kalacak, biliyorum Big Grin

Estağfurullah komşum, tüm incelemelerin foruma önemli ölçüde katkısı olacaktır Smile

Tüm arkadaşların yeni ürünleri hayırlı olsun. Bu vesileyle incelemelerin artmasını bekliyoruz Smile
(20/02/2017, Saat: 22:43)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum Wink
Elinden geldiği kadar Big Grin

(20/02/2017, Saat: 22:44)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Estağfurullah komşum, tüm incelemelerin foruma önemli ölçüde katkısı olacaktır Smile

Tüm arkadaşların yeni ürünleri hayırlı olsun. Bu vesileyle incelemelerin artmasını bekliyoruz Smile
Kesinlikle öyle üstadım Bu tür incelemeler foruma canlılık katar ve forumu renklendirir.
Tüm komşularımın fırçaları, kremleri, sabunları hayırlı olsun.

@Men-Sup komşum o yorumu bende okumuş ve ürünü takibe almıştım. Güle güle kullanın, yorumlarınızı bekleriz Smile nereden ve kaça aldınız peki?
Shaving shack sitesinden (Londra'ya giden arkadaşıma) sipariş verdim. 9£ +5£ hızlı kargo
Teşekkür ederim hızlı cevap için komşum. Fiyatı da iyiymiş.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: