En Son Ne Aldınız ?
@ooppss, @DeaKeN ve @FurkanErdem komşularım hepsi birbirinden güzel iyi günlerde keyifle kullanın..

Tüm arkadaşların FS fırçaları hayırlı olsun. Ardı ardına incelemeler bekleriz artık.
(20/02/2017, Saat: 13:54)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ooppss, @DeaKeN ve @FurkanErdem komşularım hepsi birbirinden güzel iyi günlerde keyifle kullanın..

(20/02/2017, Saat: 13:58)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm arkadaşların FS fırçaları hayırlı olsun. Ardı ardına incelemeler bekleriz artık.

Sağolun komşular teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(19/02/2017, Saat: 02:51)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir kardesim, Ayha-al komsumuz vintage haric baska birsey kullanmaz. Ama jilet olsun, ama makine olsun. Yeni makinelerinde cogunu sevmez, ne varsa vintage da var der.

Serdar kardeşim merhaba.. @Ayha-al komşumuz haklı Konu geleneksel olunca ne varsa eskide varWink hem özen hem tasarım olarak. Ben yanılmıyorsam Rotbart extra Dünn jileti Mustafa beydede gördüm? Denedinizmi acaba? Birde sizden özenip Malic Acid peşine düştüm. EÖnü kimyacılarda €150/100gr. gibi bir fiyat vardıSad

e6ddmv.jpg

Mustafa Bey e teşekkür ederim
@impaticaret
Malum yaz geliyor Smile

@Tahir

Kardesim rotbart belki almıs olabilirim ama kullanmadım daha, zira cogu urunu ben kaldırdım dolaba. Dısarıda 6 paket jilet, 3 sabun bıraktım bitene kadar onlarla idare ediyorum. Jiletlerden daha cok benim takıntım makineler oluyor, mild bir jiletle agresif makine kullanıyorum, agresif jiletlede daha mild bir makine. Kafama gore dengeliyorum yani o yuzden, bulundurun bir kac faklı cesit jilet deneyin kafanıza gore derim komsum/komsularım.
Malik asit konusunda esnaf yanlıs anladı herhalde, baska bir urundur o diye dusunuyorum.
Cogu urunu asagıdaki linkten bulabilirsin kardesim.
Onerilerim cogu yerde isine yarayabilecek olanlar;
karbonat- ipa(izopropil alkol)- Sodyum Hidroksit(lavobo acıcı)

http://www.katkideposu.com/malik-asit-e296-250-gr-1
Çok saolasın çok çok teşekkürler Serdar Kardeşim.. Sevgiler Selamlar..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bütün forumdaşlarımızın Frank Shaving fırçaları hayırlı olsun. Sanırım iyi bir seri denk gelmiş hepsi çok hoş görünüyor.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
@neoromancer üstad yorumunda "kıyas kabul etmez" yazmıştı, o günden beri aklımdaydı. Kokusu biraz değişik geldi ama şişesi çok şıķ. Performansını çok merak ediyorum bakalım...

10454a0ee34adcc05283ff6c8e8916b7.jpg
İyi dilekleriniz için teşekürler arkadaşlar, daha güzelleri sizlerin olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: