En Son Ne Aldınız ?
@Tahir komşum teşekkürler her iki mesaj için de.

Eucryl gelmiş. Belli ki yeni gelmiş, paketler halen ortadaydı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(11/02/2017, Saat: 20:47)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir komşum teşekkürler her iki mesaj için de.

Eucryl gelmiş. Belli ki yeni gelmiş, paketler halen ortadaydı.  

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok çok teşekkürler Onur komşum..

@Tahir
@onurcakmak

Rocnel ilk Se yi cıkardıgında, kapı gibi oturan slot sistemine, kan kaybından oluyordum, dunyanın en tehlikeli makinası vs diyen yabancıya kapak olsun. İkon gibi kendi markalarının yamukluklarına pek gıkları cıkmıyor ama. Valla sinir oluyorum sunların pis milliyetciligine. Milliyetcilikte denmez ya buna neyse.
Not: sırf el jeffe konusu degil, mevzu oldu diye soyluyorum.
(11/02/2017, Saat: 22:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir
@onurcakmak

Rocnel ilk Se yi cıkardıgında, kapı gibi oturan slot sistemine, kan kaybından oluyordum, dunyanın en tehlikeli makinası vs diyen yabancıya kapak olsun. İkon gibi kendi markalarının yamukluklarına pek gıkları cıkmıyor ama. Valla sinir oluyorum sunların pis milliyetciligine. Milliyetcilikte denmez ya buna neyse.

+1 @dikdik_s Serdar kardeşim

(11/02/2017, Saat: 20:04)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir komşum teşekkür ederim.

@cihankeskin üstad ben henüz içime sinecek şekilde tek seferde oturtamadım jileti. Elimde ucunu öldürdüğüm bir tane jilet var, sürekli deneme yapıyorum. Ya alt/üst kapaklar oturuyor jilet oturmuyor. Ya da jilet oturuyor ama bu sefer bir tarafı tam tutarken, diğer tarafı tam tutamıyor, blade chattering yapacak şekilde duruyor. Arkasını iyi alt/üst kapağın arka tarafını iyi hiazalar oturtursan, bu kez jilet öne kayıyor, onu içe bastırınca tam oturmuş oluyor ama bunu keskin jiletle yapması zor olacak. Henüz tam oturtacak bir teknik geliştiremedim.

Bilgilendirme için teşekkürler. Demek ki dedikleri doğruymuş.

@onurcakmak

El Jefe için bayağı şikayet var aslında. Bir de şuan satılanlar defolu olarak satılıyor. Ha defolu ürünü neden satarsın o tamamı ile ayrı konu. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@onurcakmak

Abi o adam Avustralyalı, ikon Amerikalı. İncelemeyi yaparken belli ki kafası aletin tasarımına takılmış ve ön yargılarıyla yapmış o incelemeyi. Alttaki yorumlarda, bu aleti kullanan dünyanın her yerinden adamın haksız olduğuna dair mesajlar yazmışlar.

Irkçılık veya küçük görme konularında benim gördüğüm o ki Simpson fırçalarının üstüne yok şu anda piyasada. Bugün Mustafa bey ile gene konusu açıldı bu mevzunun. Yurtdışı forumlarda aktif yazan arkadaşların aslında bu mevzuyu dile getirmesi güzel olurdu. Örneğin simpson fırçaların başlığında veya kıl dökülmesiyle alakalı başlıklarda şöyle yazılabilir; "biz artık Türkiye'de bu fırçaları almıyoruz başka markalara geçtik. Simpson kıl döken fırçaların sorumluluğunu kabul etmiyor ve Türkiye'deki tek tedarikçisi her kesin bildiği İmpa ticaretin Mark'ın ürünlerinin arkasında durmadığından dolayı artık ithalatını durdurdu, oluşan zararları kendisi karşıladı." gibi. Allah var Mustafa bey bir günden bir güne bu sorunlardan forumda bile bahsetmedi. Eskiden beri İmpa'ya gidenler hatırlar, raflar dolusu Simpson fırça olurdu, şimdi artık yok. Bu arada Mustafa beyin esnaflığının namı şu Rocnel'in satışı zamanında yurtdışı forumlarında da duyulmuştu. Herkes iletişiminden, satış sonrası desteğinden dolayı övgüyle bahsetmişti Mustafa beyden. Yani böyle birşey yapılırsa, İmpa'yı tanıyan insanlar da destek verecektir muhtemelen.

Yurtıdışı İngilizce konuşulan büyük tıraş forumlarında da aktif olmak lazım aslında, elbette bunu öncelikle kendime söylüyorum. Biz burada kendi aramızda olunca bu sorunlar bizim aramızda kalıyor ve üreticiler gerekli desteği göstermiyor. İngilizce konuşulanlarda tüm dünya okuduğu için adamlara üçbuçuk attırabiliyoruz.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@onurcakmak üstat öncelikle ürünleri güle güle sağlıkla kullanın . son paylaşılan fotolardan sonra impa Mustafa beye mutlaka uğrayacağım bizim iletişimiz hep mail ve WhatsApp üzerinden oldu hem dükkanı görmek hemde Mustafa beyle tanışmayı merakla bekliyorum . Yazıklarınıza katılıyorum İngilizceye hakim olan arkadaşalrın yabancı forumlarda bu konuları işlemesini ve beraber hareket etmeleri çok faydalı olur .
Onur Bey teşekkür ederim , önemli bir konuya değindiniz.
Doğru , iade gelen simpsons fırçaları üretici kabul etmediği için kendim karşıladım ama doğru olan üreticinin hatasını yabancı forumlarda ifşa edip kendilerine çekidüzen vermelerini sağlamaktır.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Simpsons in hangi serilerinde sikinti vardi Mustafa Bey? Daha once bir uyemiz bahsetmisti ama genel bir sikinti oldugunu bilmiyordum.
(12/02/2017, Saat: 12:23)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Simpsons in hangi serilerinde sikinti vardi Mustafa Bey? Daha once bir uyemiz bahsetmisti ama genel bir sikinti oldugunu bilmiyordum.

Tüm ürünleri hatalı değil ama her seride dokülme oldu.
Şansa yani Smile
Simpsons ile tekrar görüşeceğim , dökülmeme garantisi verirse alım yapacağım.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: