En Son Ne Aldınız ?
(08/02/2017, Saat: 16:25)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @yener komşum keyifli tıraşlarda kullanın.
@bleak komşum güle güle kullanın .

Sağolun komşum.
Tesekkurler @Nani Kus komsum
@bleak
Kardes arada senin Saponificio yu kacırmısım. Hayırlı olsun, cok guzel bir sabun aldın, zevk alman dilegiyle.

@yener
Komsum, kadir abiyi ikna edemedim 37ye, SE dunyasında kayboldu kendisi. Cok guzel bir urun aldın hayırlı olsun.
Iyiki ikna edememissin @dikdik_s komsum Smile şöyleki @AKadir abime tekrar tesekkur ediyorum burdan, bir az önce durduk yere gittim 37C ile tras oldum, yarın iş yok güç yok halbuki genelde 34g ile 3 perdede olabildigim baby face tıraşı 2 perdede ve hiç tahrişsiz çikardım. boynumda genelde oluşan kızarıklık da hiç olmadı. Sakalim sert cildim sensitive olmasına ragmen bende alet harikalar yarattı.
(08/02/2017, Saat: 21:13)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @bleak
Kardes arada senin Saponificio yu kacırmısım. Hayırlı olsun, cok guzel bir sabun aldın, zevk alman dilegiyle.

@yener
Komsum, kadir abiyi ikna edemedim 37ye, SE dunyasında kayboldu kendisi. Cok guzel bir urun aldın hayırlı olsun.

Ciddi anlamda güzel sabun. Aslında fiyatı yüksek gibi gelse de devasa ve taş gibi sert bir sabun. Bakalım gençliğim yetecek mi bitirmeye. Smile
DSC_1402.jpg
DSC_1416.jpg
DSC_1457.jpg

Kargocu Ming Shi Shaver 2000s adjustable futur clone'u getirince pek sevindim çünkü bu sefer ming shi bu işi cidden iyi kıvırmış. Epey şık ve iyi işçilikli bir tıraş aleti ortaya çıkartmış. Umarım tıraşı da iyi olur.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Hayırlı olsun @recklesstr komşum, iyi günlerde kullanın.

Ben de almayı düşünüyorum. Kaç günde geldi, ne kadara mâl oldu?
(09/02/2017, Saat: 00:12)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @recklesstr komşum, iyi günlerde kullanın.

Ben de almayı düşünüyorum. Kaç günde geldi, ne kadara mâl oldu?

Teşekkürler komşum, sağ olun. 1 ay'ı buldu. 17 dolara satın aldım.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Tekrar hayırlı olsun üstadım. Futur kullanmadım ama görsel olarak adamlar güzel iş becermişler. Tıraşını merak ediyorum açıkçası. Kullandıktan sonra değerlendirmelerinizi bekliyoruz Smile
(09/02/2017, Saat: 00:08)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: DSC_1402.jpg
DSC_1416.jpg
DSC_1457.jpg

Kargocu Ming Shi Shaver 2000s adjustable futur clone'u getirince pek sevindim çünkü bu sefer ming shi bu işi cidden iyi kıvırmış. Epey şık ve iyi işçilikli bir tıraş aleti ortaya çıkartmış. Umarım tıraşı da iyi olur.

Üstat güle güle kullanın sepetimde duruyor benim de , madem ilk siz aldınız. Sizin yorumunuzu da bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: