En Son Ne Aldınız ?
(04/02/2017, Saat: 09:07)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2m33800.jpg
@Nani Kuş , komşum bu çok küçük değil mi ? Yoksa aldığım satıcı bana tester filan mı gönderdi Big Grin

Güle güle kullanım komşum.

Bu ürünü alma nedeniniz nedir? Sanırım tıraş sonrasına özel bir ürün değil. Benim cildim baya bir kurudur, sanırım sizin de öyle.
(04/02/2017, Saat: 11:31)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aman komşum çoluk çocuk uyanık olmasın korkarlar Smile bir tüyo daha vereyim krem sürdükten sonra üzerine fosforlu kalem sürün tam korku filmi Smile kremi yağlı cilte sahip arkadaşlara pek önermiyorum ve Serjames komşun düzenli olarak kullanmaya devam ederseniz sıkıntılardan kurtulacaksınız .

Big Grin
İnşallah komşum Wink
(04/02/2017, Saat: 13:12)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanım komşum.

Bu ürünü alma nedeniniz nedir? Sanırım tıraş sonrasına özel bir ürün değil. Benim cildim baya bir kurudur, sanırım sizin de öyle.

Teşekkür ederim komşum .
Doğrudur tıraş sonrası için değil . Benim cildim de baya bir kurudur ama alma sebebim ònceden kalmış kesik , tahriş ve geçmeyen kızarıklar , lekeler için . Normalde bayanların kullandığı klasik nivea kreme göre daha katı ve içindeki çinko bileşeni ile cildi onarma özelliğine sahip .
(04/02/2017, Saat: 13:21)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum .
Doğrudur tıraş sonrası için değil . Benim cildim de baya bir kurudur ama alma sebebim ònceden kalmış kesik , tahriş ve geçmeyen kızarıklar , lekeler için . Normalde bayanların kullandığı klasik nivea kreme göre daha katı ve içindeki çinko bileşeni ile cildi onarma özelliğine sahip .

Anladım komşum. Galiba sakal dahil gözaltı hariç bütün yüze uyguluyorsunuz.

Tıraş olunan bölgede mi geçmeyen kızarıklıklar? Tahrişe bağlı bende de oluyor bazen. Ama en çok, yeterli nemlendirilmediği zaman bölge bölge kızarıklıklar oluyor bende de.
@serjames Hocam gençleştirme varsa ben de alayım.Yazın beni de listeye

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(04/02/2017, Saat: 13:32)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames Hocam gençleştirme varsa ben de alayım.Yazın beni de listeye

Big Grin Komşum siz zaten gençsiniz haksızlık etmeyin kendinize Smile
(04/02/2017, Saat: 13:24)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım komşum. Galiba sakal dahil gözaltı hariç bütün yüze uyguluyorsunuz.

Tıraş olunan bölgede mi geçmeyen kızarıklıklar? Tahrişe bağlı bende de oluyor bazen. Ama en çok, yeterli nemlendirilmediği zaman bölge bölge kızarıklıklar oluyor bende de.

Evet gözaltı hariç bütün yüze uyguluyorum .
Benim kullanma sebebim yüzümde ki bazı bölgeleri bir krem ile nemlendirmediğimde o bölgeler hemen kızarıyor ve kuruyor . Hatta bu nemlendirmeyi bir iki gün süresince yapmaz isem ufak ufak deri dökülmeleri başlıyor . Bu en son yazdığım özellikle son bir aydır çok sık oluyor  Huh
Buna ek olarak geçen yıldan kalan özellikle gıdık bölgesinde bazı tıraş lekelerim var onlar içinde aldım .
Ama bu krem için her türlü cilt sorununa deva diyebilirim . Çokta ucuz bir krem . Edirnede bir çok bakkal ve markette 5 lira gibi ucuz bir fiyata bulabilirsiniz . Ama tabi n11 vb. sitelerdeki bazı "uyanık" satıcılar fiyatı 20 liradan ilana koyuyor Confused
Forumda ki tahriş sorunu yaşayan herkese tavsiye ederim . Ucuz ve etkili . Totalde nemlendirmeden çok tahriş gibi sorunlar için çok faydalı bir ürün .
impaticarette de görmek isteriz  Rolleyes
11jp47q.jpg
serjames, ayha-al ve bleak komşular yenilerinizi iyi günlerde kullanın. Serjames üstad, zdrave mucizevi bir krem, yara ve izlere iyi geliyor bir rivayete göre de uzun süreli kullanımda cildi beyazlatıyor.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Elinde fazla olup bu kremi satmak isteyen var mı acaba?

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: