En Son Ne Aldınız ?
2m33800.jpg
@Nani Kuş , komşum bu çok küçük değil mi ? Yoksa aldığım satıcı bana tester filan mı gönderdi Big Grin
@serjames komşum iyi günlerde kullanın hangi ülkeden geldi bu cici acabaWink

@serjames dogru ürün Smile bakmayın öyle tester gibi kutuda olduğuna bitmez bu krem .
(04/02/2017, Saat: 10:51)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames komşum iyi günlerde kullanın hangi ülkeden geldi bu cici acabaWink

Hocam kendisi bulgar göçmeni Big Grin
Adı Zdrave . İçinde ki çinko bileşeni ile yüzde ki lekeleri ve eski tıraş izlerini geçirmeye yarıyor . @Nani Kuş hocamın tavsiyesi ile aldım .
(04/02/2017, Saat: 11:02)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam kendisi bulgar göçmeni Big Grin
Adı Zdrave . İçinde ki çinko bileşeni ile yüzde ki lekeleri ve eski tıraş izlerini geçirmeye yarıyor . @Nani Kuş hocamın tavsiyesi ile aldım .

+1 Smile
(04/02/2017, Saat: 11:02)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames dogru ürün Smile bakmayın öyle tester gibi kutuda olduğuna bitmez bu krem .

Big Grin Doğru diyorsun hocam . Küçük ama katı bir krem .
O değilde gece yatmadan ònce sürdüm . Abi bu ne böyle Smile . Suratım bembeyaz oldu Big Grin Evdekilerin bana bakışı değişti Big Grin
Ama daha şimdiden etkisini göstermeye başladı diyebilirim . Tavsiyen için çok teşekkür ederim @Nani Kuş üstadım Wink
(04/02/2017, Saat: 11:08)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big Grin Doğru diyorsun hocam . Küçük ama katı bir krem .
O değilde gece yatmadan ònce sürdüm . Abi bu ne böyle Smile . Suratım bembeyaz oldu Big Grin Evdekilerin bana bakışı değişti Big Grin
Ama daha şimdiden etkisini göstermeye başladı diyebilirim . Tavsiyen için çok teşekkür ederim @Nani Kuş üstadım Wink

Aman komşum çoluk çocuk uyanık olmasın korkarlar Smile bir tüyo daha vereyim krem sürdükten sonra üzerine fosforlu kalem sürün tam korku filmi Smile kremi yağlı cilte sahip arkadaşlara pek önermiyorum ve Serjames komşun düzenli olarak kullanmaya devam ederseniz sıkıntılardan kurtulacaksınız .
Dostlar hepinize çok teşekkürler, daha antikaları sizlerin olsun Wink

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Çok teşekkürler @serjames komşum.. @Nani Kuş üstadın bilgisi tecrübesi bu konuda tek geçerim. Bu Zdrave komşuyu İstanbulda bulabilirmiyim acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Valla yalan değil @Nani Kuş üstad da büyük atılımlar gözlemliyorum bu aralar.Bizlere de örnek oluyor.Azıcık da kıskanıyorum gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: