King Cobra Classic
(02/02/2017, Saat: 00:26)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir inceleme olmuş komşum. Keyifle okudum. Alet zaten çok karizmatik. İsminin hakkını veriyor.

(02/02/2017, Saat: 01:15)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Nani Kuş Elinize sağlık Devrim komşum çok güzel aydınlatıcı bir çalışma yapmışsınız..

okuduğunuz için ben teşekkür ederim .
Elinize sağlık üstat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Çok güzel bir inceleme olmuş, teşekkür ederim komşum.
Elinize saglik. Hep merak ettigim bir tiras aletini detaylariyla okuma firsati buldum sizin sayenizde.
Elinize sağlık @Nani Kuş hocam. Ben iki çeşit olduğunu bilmiyordum. Sayenizde öğrenmiş oldum.
Elinize sağlık üstadım. Detaylı bir inceleme olmuş, modern SE aletler konusunda önemli bir başlık.
Benim gibi konuya hakim olmayan, hatta çok çok uzağında olan birisinin bile kafasında bir şeyler şekillendirdiniz komşum, elinize sağlık.
Güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık @Nani Kuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çok güzel bir inceleme olmuş @Nani Kuş üstad, elinize sağlık.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
Tesekkurler Nani Kuş, guzel inceleme icin.
Ayrıca konuda link i verilen saltugun yazısı da onemli bir yazıdır.
SE makinelerin, az bilinirlikte ama bilgi ve deneyim sahibi olunması gereken makinalar oldugunu dusunuyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cobra classic kullanan var mı? Lord Sparhawk 11 20,781 30/11/2019, Saat: 04:59
Son Yorum: CK89
  Asylum RX - King Cobra Karşılaştırma posicor 9 7,475 23/06/2018, Saat: 18:45
Son Yorum: FatihAhmet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: