En Son Ne Aldınız ?
@Tahir , komşum hayırlı olsun . Alet hakkında pek bir fikrim yok ama fotoraftan bile çok şık görünüyor . Güle güle kullanın Smile

Saygılar ,
(24/01/2017, Saat: 21:39)corpus36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @Tahir üstadım. Güle güle kullanın.
Saygılar.

Çok çok teşekkürler @corpus36 komşum..

(24/01/2017, Saat: 22:17)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir , komşum hayırlı olsun . Alet hakkında pek bir fikrim yok ama fotoraftan bile çok şık görünüyor . Güle güle kullanın  Smile

Saygılar ,

Çok çok saolun @serjames komşum bende henüz denemedim saolusun güzel komşumlarımızın yardımı ile bulabildim..

(24/01/2017, Saat: 19:00)yener Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alet bana agır ve agresif geldi, cildimi kıpkırmızı yaptı, ne yaptıysam olmadı komsum bende gittim merkur 34 un goldunu aldım metal rengini sattımSmile) bu aralar gold renk gillete fatboy bakınıyorum Smile

"Gold" renk fatboy ?
Tahmin ettiğim bir site var , galiba r.emporiumdan almayı düşünüyorsunuz ?
Güle güle kullan @Tahir abi..
(24/01/2017, Saat: 22:38)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullan @Tahir abi..

Çok teşekkürler @Men-Sup Ediz kardeşim bu benim artık son nokta Tıraş aleti Wink

@Tahir Üstadım
Sağlıkla kullanın. Zevk duyacağınızdan eminim.
İstek durumunda Sizde bulunmayan, elimdeki jiletlerden denemelik yollayabilirim.
(24/01/2017, Saat: 22:55)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir Üstadım
Sağlıkla kullanın. Zevk duyacağınızdan eminim.
İstek durumunda Sizde bulunmayan, elimdeki jiletlerden denemelik yollayabilirim.

@AKadir komşum çok çok teşekkürler çok naziksiniz düşünmeniz yeter. Bu arada Burak kardeşimizle kulağını çınlattık sizdeki M&F Fırça bekliyoruz tabii müsadenizle Wink

(24/01/2017, Saat: 23:11)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada Burak kardeşimizle kulağını çınlattık sizdeki M&F Fırça bekliyoruz tabii müsadenizle Wink

@Tahir komşum Bende M&F nin yolunu gözlüyorum. Smile
(24/01/2017, Saat: 23:16)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir komşum Bende M&F nin yolunu gözlüyorum. Smile

@AKadir komşum o zaman ikimizide birebir aynısından Fırça geliyor Wink Tez gelir inşallah..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: