En Performanslı Krem ?
F/P olarak en çok beğendiğim krem Herbs of Bulgaria'nın lavanta olanıdır. Koku olarak zayıf ama performans olarak harika. Bu kremin TOBS kremlerden eksik yanı bana göre sadece kokusudur, köpük kalitesi aynı diyebilirim diğer taraftan benim en çok memnun kaldığım ve TOBS kremden fazla yönü ise tıraş sonrası cilt nemini çok iyi koruduğudur.Kuru cildimden dolayı bir çok sabun ve kremde tıraş sonrası yaşadığım gerginlik bunda hiç olmuyor.

krem-dlya-britya-herbs-of-bulgaria-for-men-500x500.jpg
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Hocam konuyu hortlattım ama bu bahsettiğiniz herbs of bulgariayı Türkiye de bulma şansım var mı?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
En performanslı krem deyince, aklıma musgo real classic geldi birden.
Performans olarak tobs avacado.
Koku olarak tabac.
Hem koku hem performans olarak speick???
Çünkü speick tamamen doğal ve kimyasal yok diye biliyorum. Aynı şekilde edwin jagger kremlerde hem performans hemde koku olarak 2.sırada yer alır benim için.
Bide tüp kremler daha uzun ömürlü.
Sanirim TOBS krem sinifinda performans listesinin basinda yer alir. Sandalwood bitirdim 2 kutu, simdi lavanta ile devam ediyorum. Koku olarak bir özelligi yok ama köpurmesi ve performansi cok cok iyi, butun krem markalarini denemedigim icin acik kapi birakiyorum, ama bunun kadar iyi olup daha kaliteli kokusu olan krem varsa bilmek isterim.
Cihan Beye katılıyorum. F/P'yi bir kenara bırakırsak TOBS ürünleri iyi, bende TOBS sandalwood var, kayganlık vs. gayet iyi. iyi ve yumuşak bir fırçayla kremler gayet keyifli kullanıma sahip. F/P dersek 1 TL'ye aldığım derby krem( seyahatlerde götürüyorum) veya 2-3 TL 'lik Arkolardan başka kazanan olmaz. TOBS iyidir, parasına değer.
(11/01/2017, Saat: 00:52)mkeskus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Performans olarak tobs avacado.
Koku olarak tabac.
Hem koku hem performans olarak speick???
Çünkü speick tamamen doğal ve kimyasal yok diye biliyorum. Aynı şekilde edwin jagger kremlerde hem performans hemde koku olarak 2.sırada yer alır benim için.
Bide tüp kremler daha uzun ömürlü.

Speick kokusunu herkes beğenmez. Hatta beğenen kişi sayısı azdır. Performas olarak da bana göre orta seviye sayılabilecek bir krem. TOBS'un performansına yaklaşabileceğini düşünmüyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
şahsi görüşüm f/p'ye bakılmayacaksa I coloniali TOBS'dan daha iyi
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Selamlar f/p olarak prorasolar iyi geliyor bana güzel köpük yapıyor fakat elimdeki bayatladı galiba yakma yapıyor hafif hafif
(11/01/2017, Saat: 15:13)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Speick kokusunu herkes beğenmez. Hatta beğenen kişi sayısı azdır. Performas olarak da bana göre orta seviye sayılabilecek bir krem. TOBS'un performansına yaklaşabileceğini düşünmüyorum.

Hocam bu öngörüler subjektiftir. Cilt yapısı fırça kalitesi gibi etkenler değişiklik gösterir. Yine şahsi görüşüm speick krem yada stik sabunu bence hem koku hem performans olarak vazgeçemeyeceğim markadır.
Sizin gorusunuze de saygı duyarım. Ama bu benim görüşüm.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Logona Bio Ginko Krem onur7 18 6,921 02/02/2020, Saat: 00:57
Son Yorum: hlkkzn
  Lanolin içerikli tıraş krem ve sabunlari ynspektas 4 7,040 21/01/2019, Saat: 00:53
Son Yorum: FearOfATG
  krem tüplerindeki renk kodları korgunv 4 8,527 11/07/2015, Saat: 12:06
Son Yorum: korgunv
  Kullandıklarım / Favorilerim (Krem) eggman 8 9,967 18/05/2015, Saat: 04:44
Son Yorum: ozgun41
  gül tras kremi (kokulu deil sadece, gül iceren krem, rose of Bulgaria gibi) evengr 7 13,092 01/08/2013, Saat: 23:44
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: