En Son Ne Aldınız ?
Merhaba

Bir süredir forumunuzu zevkle takip ediyorum. Uzunca bir kararsızlıktan sonra nihayet  Sakaryada Ertan Süer'den aşağıda ki usturaları aldım. (Dovo hariç)

Kendisine samimiyeti için teşekkür ederim.
[img]13ymcm1.jpg[/img]
(16/12/2016, Saat: 23:22)aybar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba

Bir süredir forumunuzu zevkle takip ediyorum. Uzunca bir kararsızlıktan sonra nihayet  Sakaryada Ertan Süer'den aşağıda ki usturaları aldım. (Dovo hariç)

[img]13ymcm1.jpg[/img]

Eğer bir karış açık kalan ağzımı kapatabilirsem aramıza hoşgeldiniz ve güle güle kullanın diyeceğim. Blush
https://instagram.com/buyukkotukurt/

[img]13ymcm1.jpg[/img]
Hoş geldiniz.
(16/12/2016, Saat: 23:44)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer bir karış açık kalan ağzımı kapatabilirsem aramıza hoşgeldiniz ve güle güle kullanın diyeceğim. Blush
Laf aramızda benimde ağzım açık kaldı.Darısı başıma inşallah.
(16/12/2016, Saat: 23:44)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer bir karış açık kalan ağzımı kapatabilirsem aramıza hoşgeldiniz ve güle güle kullanın diyeceğim.  Blush

Beğenmenize sevindim. Hoşbuldum.
Ben neden göremiyorum acaba fotoğrafı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tapatalk sanırım,bende de aynı,gerçi görmediğim iyi olmuş,kesin nazarım değerdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@aybar komşum güle güle kullanın. Foruma kayıt tarihiniz 2013 yılı görünüyor. Bu konuda tecrübelisiniz sanırım. Yoksa direkt çeliğe girmediniz değil mi?
(17/12/2016, Saat: 01:34)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @aybar komşum güle güle kullanın. Foruma kayıt tarihiniz 2013 yılı görünüyor. Bu konuda tecrübelisiniz sanırım. Yoksa direkt çeliğe girmediniz değil mi?

2013 senesinde bir ara heveslendim ve üye oldum. Ancak kısa bir süre sonra işler vesair sebeplerden koptum. Yaklaşık 1,5 - 2 senedir jiletli ustura kullanıyordum. Kısa bir süre önce forumda ki arkadaşlardan birkaç DE Safety Razor, sabun, krem vs aldım. 1 ay kadar bunları kullandım. Ancak aklım hep çelik usturalarda idi. Çelik ustura başta biraz ürkütücü görünse de, ilk tıraşta kullandığım diğer tüm ürünlerden daha konforlu ve tahrişsiz olduğunu gördüm. Şimdi sessiz sedasız, bileme, kayışlama, vs. konuları izleyip okumaya çalışıyorum.

[img]13ymcm1.jpg[/img]
Komşu hoşgeldin..tam bir çelikciye yakışır bir giriş yaptınız Smile tebrikler..Ertan Üstadla tanışarak ve destekleyerek yaptiginiz bu girisim icinde ayrica saygı duyduğumu belirtmeliyim..nice güzel tıraşlara..

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: