En Son Ne Aldınız ?
Çok teşekkürler @AKadir üstad iyi günlerde kullanın

Katkilarindan dolayi @ustaci, @KAYHAN, @msakalli, @theunnamed, @Lorenzo, @Selman, @cbaytan, @umutatakul, @dikdik_s komsularima tesekkur ederim.

Bugun @impaticaret'ten aldigim Merkur Progress, cesitli jiletler, Haslinger Sandal Agaci sabun ve King of Shaves tiras yagi elime ulasti. Tabi Mustafa Bey'e de ilgisi ve her zamanki gibi harika paketlemesi icin ayrica tesekkurler.

e382d6881b1fc7f7bab39881c3b61c8d.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Dr.Fahrenheit üstadım malzeme envanterinizi iyice sağlamlaştırmaya başlamışşınızSmile güzel günlerde kullanın üstadım. bir progress kullanıcısı olarak sizin de çok memnun kalacağınızı değerlendiriyorumSmile
Guzel malzemeler hayirli olsun.
(13/12/2016, Saat: 23:54)Blade Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dr.Fahrenheit üstadım malzeme envanterinizi iyice sağlamlaştırmaya başlamışşınızSmile güzel günlerde kullanın üstadım. bir progress kullanıcısı olarak sizin de çok memnun kalacağınızı değerlendiriyorumSmile

Blade komşum çok teşekkür ederim. Her işe girişte "bir tane alayım da evladiyelik olsun" diyor ve sonunda olaya bir hayli kaptırmış buluyorum kendimi. Az önce 2 perde denedim ve gerçekten çok farklı buldum. Jileti yanağımda hissetmenin tedirginliği tıraş sonunda yumuşaklığın getirdiği mutluluğa bıraktı. Sanırım iyi anlaşacağız. Tekrar sağolun üstadım.
Hayırlı olsun, güle güle kullanın @Dr.Fahrenheit komşum.
DBJXXm.jpg
@Dr.Fahrenheit komşum güle güle kullanın .. Progress gayet efektif ve kullanışlı bir makina benim de ej 89 dan sonraki ikinci makinamdı . Gerçi ben bu aralar slant makinalara kafayı taktım cilt ve sakal yapım biraz problemli olduğu için slantlar ile daha iyi sonuç alıyorum ancak progress çok problemli olmayan sakal ve cilt yapısının bütün ihtiyacını gereksinimini karşılayacak bir makina .
@AKadir üstadım güle güle kullanın çok güzel görünüyorlar, prorasolar ittifak oluşturmuş gibiSmile
(14/12/2016, Saat: 11:05)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, güle güle kullanın @Dr.Fahrenheit komşum.

Teşekkür ederim @msakalli komşum.

(14/12/2016, Saat: 15:15)ustaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dr.Fahrenheit komşum güle güle kullanın .. Progress gayet efektif ve kullanışlı bir makina benim de ej 89 dan sonraki ikinci makinamdı . Gerçi ben bu aralar slant makinalara kafayı taktım cilt ve sakal yapım biraz problemli olduğu için slantlar ile daha iyi sonuç alıyorum ancak progress çok problemli olmayan sakal ve cilt yapısının bütün ihtiyacını gereksinimini karşılayacak bir makina .

Teşekkür ederim komşum, Gerçekten ilk tıraşta farkını gösterdi. Umarım uzun zaman geçiririz birlikte.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: