En Son Ne Aldınız ?
@DeaKeN komşum fırçanız hayırlı olsun. yorumlarınızı bekleriz. ben bu kampanyadan 10 gün önce sipariş etmeme rağmen halen malezyada gözüküyor :/
(12/12/2016, Saat: 17:28)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DeaKeN komşum fırçanız hayırlı olsun. yorumlarınızı bekleriz. ben bu kampanyadan 10 gün önce sipariş etmeme rağmen halen malezyada gözüküyor :/

Üstat takip sisteminde sanırım bi sorun var benim ürünler de malezya da gözüküyor halen. Adresi abimin orayı verdiğim için henüz ürünü elime alamadım , inşallah 1-2 güne elimde olacak. Sanırım 11.11 kampanyasındam dolayı yurda fazlasıyla sipariş geldi ki ptt yetişemiyor diye düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(12/12/2016, Saat: 17:28)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DeaKeN komşum fırçanız hayırlı olsun. yorumlarınızı bekleriz. ben bu kampanyadan  10 gün önce sipariş etmeme rağmen halen malezyada gözüküyor :/

@DeaKeN komşum hayırlı olsun fırçalar.
benim fırçada Malezya da gözüküyor, yeni yıla gelir artık herhalde Smile
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Sağol @PisPorsuk üstat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
mankind.co.uk sitesinden 2 adet AA pilli Wahl tıraş makinesi sipariş ettim. Biri benim biri yeğenimin. 10 günde gelir diyor bakalım Smile. 85 TL tuttu toplamda bu arada. Üstteki 7.99 pound alttaki 10.99 pound. Ücretsiz Kargo.

Bu arada "MANKIND" koduyla %18 indirim var diyor şimdi hesabımda. Bana mı özel yoksa genel mi anlamadım. Denenebilir.

cae7a794808cc295009e305647de260b.jpg

8c0835ce1808209a1c75ea1fd7250f90.jpg

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
@btoprak komşum hayırlısı ile tez zamanda gelsin
Hangi kargo ile yolluyorlar onun hakkında bilği verirmisiniz
(12/12/2016, Saat: 23:22)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak komşum hayırlısı ile tez zamanda gelsin
Hangi kargo ile yolluyorlar onun hakkında bilği verirmisiniz

Jersey Post Global diyor üstad. Teşekkür ederim.

@btoprak komşum kargo hakkında gelişmeleri bilği verirmisiniz ara ara takipteyim .
Tamam @Nani Kuş üstadım. Zaten büyük ihtimalle takibini yapmadan gelecek gibi duruyor Smile.

Bu arkadaş dün geldi. İlk tıraşımı oldum. Çok hoşuma gitti.

4v6cd2.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: