İnternetten Seçmeler
Yaw bu bıcak isi hadi bizlere fiyatta geciriyorlarda, adam smith wesson topluyu 500 dolara satarken, bıcagı nası 500 dolara satıyolar amerikalı kardesine hakikaten aklım almıyo benim.
(10/12/2016, Saat: 01:47)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarın bu saatlerde açık artıma usulü satışa çıkıyor murat  ustam
Üç tanesi mükemmel durumdaymış iki tanesi kusurlu
Ama nereden nasıl satılacak orasını keşfedemedim
Bir araba fiyatına gidecekmi orasını merak ediyorum
Ayrıca instgram da neden bıçak yapma işine girdiğinin hikayesini anlatmış

Çok teşekkürler açıklama için, ben de çok merak ediyorum fiyatını, biri 10.000 usd civarı yazmış, bir Türk varyemez alsa da biz de yakından görsek Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(10/12/2016, Saat: 13:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaw bu bıcak isi hadi bizlere fiyatta geciriyorlarda, adam smith wesson topluyu 500 dolara satarken, bıcagı nası 500 dolara satıyolar amerikalı kardesine hakikaten aklım almıyo benim.

Smile Hemen açıklayayım, sw çelik modelleri 750-1.000 usd gibi, bu bahsedilen çakı ise 5.000 usd üzeri diyorlar. Sw tabancaların seri üretilen (döküm) modelleri bu fiyata satılıyor. Seride bence çok bile bu fiyat, maliyeti 100 usd yi geçmez. Ancak seri olmayan toplu tabancalar, yani bu bıçak gibi her parçası kesilerek işlenen tabancalar (örnek korth toplu tabanca) 50.000-250.000 usd arasında fiyata satılıyor. Fark nedir derseniz, elbet kalite farkı var ama 100-TL lik casio saat ile 200.000 usd lik bi isviçre saati arasındaki farkı anlayabilenler içindir.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(10/12/2016, Saat: 14:12)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile Hemen açıklayayım, sw çelik modelleri 750-1.000 usd gibi, bu bahsedilen çakı ise 5.000 usd üzeri diyorlar. Sw tabancaların seri üretilen  (döküm) modelleri bu fiyata satılıyor. Seride bence çok bile bu fiyat, maliyeti 100 usd yi geçmez. Ancak seri olmayan toplu tabancalar, yani bu bıçak gibi her parçası kesilerek işlenen tabancalar (örnek korth toplu tabanca) 50.000-250.000 usd arasında fiyata satılıyor. Fark nedir derseniz, elbet kalite farkı var ama 100-TL lik casio saat ile 200.000 usd lik bi isviçre saati arasındaki farkı anlayabilenler içindir.

@dikdik_s ben param olsa da o kadar parayı vereceğimi sanmıyorum, çok kolay para kazananlar için belli.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@rocnel @dikdik_s komşum
Sncex bıçağı
2500 dolarla başladı
5500 dolara satıldı
(10/12/2016, Saat: 21:17)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel @dikdik_s komşum
Sncex bıçağı
2500 dolarla başladı
5500 dolara satıldı

meta fetişizmi
diderot etkisi

Smile
(10/12/2016, Saat: 21:17)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel @dikdik_s komşum
Sncex bıçağı
2500 dolarla başladı
5500 dolara satıldı

Tebrik ediyorum bu arkadaşı helal olsun...
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Rocnel ustad anliyorum nedenlerini vs. ama sirf bu ozel bicak icin demiyorum. Heriflerin seri uretim bicaklari benchmade ler falan 200 250 dolara satiliyo. Ustune biraz daha verince acaip silahlar aliniyor adamlarin ulkesinde bana sacma geliyor.

Hani clint easwoot un muydu laf hatirlamiyorum, sakin silah dovusune bicak getirme mevzuu oluyor.Smile
(11/12/2016, Saat: 01:11)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rocnel ustad anliyorum nedenlerini vs. ama sirf bu ozel bicak icin demiyorum. Heriflerin seri uretim bicaklari benchmade ler falan 200 250 dolara satiliyo. Ustune biraz daha verince acaip silahlar aliniyor adamlarin ulkesinde bana sacma geliyor.

Hani clint easwoot un muydu laf hatirlamiyorum, sakin silah dovusune bicak getirme mevzuu oluyor.Smile

Sean Connery, The Untouchables, 1987 Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(11/12/2016, Saat: 01:11)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sakin silah dovusune bicak getirme mevzuu oluyor.Smile

MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: