En Son Ne Aldınız ?
@Birole komşum güle güle kullanın. Depot markayı merak ediyordum sabun veya kremini kullandınızmı acaba performansı nasıl?

(02/12/2016, Saat: 22:54)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Birole komşum güle güle kullanın. Depot markayı merak ediyordum sabun veya kremini kullandınızmı acaba performansı nasıl?

Hayır komşum, daha önceden bu markayla flörtum devam ediyordu. Bu ürünle denemeye baslamak
istedim.
Simpsons Wee Scott 1 haftada geldi Smile.

6ec8c40e6338ff9530f08caeaa89b3aa.jpg

Bu da büyük biraderleriyle aile resmi.

15d755a8cafc5eee10508ba713868f83.jpg

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
(03/12/2016, Saat: 00:07)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Simpsons Wee Scott 1 haftada geldi Smile.

6ec8c40e6338ff9530f08caeaa89b3aa.jpg

Bu da büyük biraderleriyle aile resmi.

15d755a8cafc5eee10508ba713868f83.jpg

Guzel gunlerde kullanin. Bir yandan da semogue geltir le yi gordukce bu seneki en kotu kararimi hatirliyorum. Umarim tekrar benzer firca organizasyonu yapariz katilirim.
@chevalier üstadım teşekkür ederim. Şayet Semogue Geltir LE almadıysanız cidden kaçmış üstad. Cidden çok özel ve çok güzel bir fırça olmuş.

@btoprak komşum iyi günlerde kullanin.. Benimde badger favorim Simpson PJ3 var ama siz aşmışsınızSmile
Bristle önerinizi beklerim?

Teşekkür ederim @Tahir komşum. Benim Simpsons hastalığı var ama bendeki iki büyük birader ancak bir PJ3 yapabiliyor Smile.
Üstad bristle konusunda çok tecrübesizim. Tek bristle fırçam var o da Semogue Geltir LE.

Herkese selamlar,
20 gün önce aliexpressten vigshaving 26mm fınest almıştım hala gelmedi.Onun heyecanı azalmasın diye başka bir şey almadım.
Jiletiniz keskin olsun...
Hayırlı olsun @btoprak üstat, Simpsons koleksiyonuna devam diyorsunuz Smile
(03/12/2016, Saat: 15:48)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @btoprak üstat, Simpsons koleksiyonuna devam diyorsunuz Smile
Sağolun üstad. Sanki sonuna geldik gibi Smile. Az önce Wee Scott ile ilk tıraşı oldum. Pek minik yine de iyi köpük tutuyor. Biraz batıcı ama zamanla geçiyor o. Beğendim yani Smile.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: