En Son Ne Aldınız ?
-------
Gazanız mübarek olsun @serjames komşum, hayırlı olsun.
@serjames komşum ekipmalara bakıyorumda arko ve derby hariç germen takılmışşınızSmile Keyifli traşlarda kullanın komşumSmile
Gifts and Care'den aldığımız Simpsons Case geldi.

b981e9e81f7838386bc3fcf1254205b9.jpg

Bu da büyük abileri Duke 3 ve Colonel X2L ile yanyana pozu.

e7c2cedb240379cc22d192295d6c82dc.jpg

Çok mini minnacık. 19 mm/42 mm boyutta. Kıllar çok kaliteli. Daha önce Gifts and Care de yoktu. Geldiğini görünce atladım resmen Smile.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
@FurkanY komşum tam da G&C sitesini inceliyordum, sizin postu gördüm.Stok sağlamlaşıyor desenizeSmile Keyifle kullanmanız dileğyle komşumSmile
@btoprak komşum Gifts & Care günü olmuş sanki bugün Big Grin  bakıyorum siz ve FurkanY komşumSmile Keyifli traşlarda kullanmanız dileğiyle komşumSmile
Sağolun @Blade komşum. Cidden G&C günü olmuş. %15 indiriminden almıştık. 130 TL civarına geldi, bayağı uygun geldi 😀.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
@Blade komşum 15 gün önce %15 indirim yaptı bu site, sağ olsun benim de komşularımın indirimi haber etmeleriyle haberim oldu , zaten liste hazırdı atladım hemen , daha iyileri sizin olsun , bu yurt dışı alışverişlerde krem losyon vs olunca hep bir korku oluyor insanın içinde ama takılmadan gelince rahatlaması da büyük oluyor Smile siteyi de beğendim ben iletişimleri başarılı, gün içinde döndüler hep ne sorduysam sağolsunlar
(17/11/2016, Saat: 19:51)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gazanız mübarek olsun @serjames komşum, hayırlı olsun.

(17/11/2016, Saat: 19:55)Blade Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames komşum ekipmalara bakıyorumda arko ve derby hariç germen takılmışşınızSmile Keyifli traşlarda kullanın komşumSmile

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim .
@Blade komşum güzel tespit , bende bu aralar bir germen özentiliği var ama bende çözemedim Smile
Bu durumu hayra yoruyorum .
(17/11/2016, Saat: 19:55)Blade Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames komşum ekipmalara bakıyorumda arko ve derby hariç germen takılmışşınızSmile Keyifli traşlarda kullanın komşumSmile

Not : Hocam siparişler iki farklı yerden geldi . Derby rica üzerine , arko ise hediye olarak geldi . Onlarda olmasa ... Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: