En Son Ne Aldınız ?
@Nani Kuş komşum ben de CRSW Select Vetiver Moderni kim aldı diyordumSmile CRSW, Barrister & Mann le beraber en çok ilgimi çeken amerikan artizanlarından. Vetiver modern içinde koku olarak çok güzel deniyor. Güzel günlerde kullanın komşum. Sizden bir değerlendirme bekleriz artıkSmile
@KuzeyTurk Komşum sağlam bir stoğa sahip olmuşşunuzSmile güzel günlerde kullanınSmile
(16/11/2016, Saat: 19:05)Blade Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Nani Kuş komşum ben de CRSW Select Vetiver Moderni kim aldı diyordumSmile CRSW, Barrister & Mann le beraber en çok ilgimi çeken amerikan artizanlarından. Vetiver modern içinde koku olarak çok güzel deniyor. Güzel günlerde kullanın komşum. Sizden bir değerlendirme bekleriz artıkSmile

@Blade komşum teşekkür ederim sıkmayın canınızı tez zamanda sizede gelir bir tane . Şimdi CRSW 1.versiyon benim elimdeki 2. Versiyon ile aralarında koku olarak büyük bir fark var 1. Versiyon koku hafif notalarda 2. Versiyon da koku daha yogun kapağını açar açmak kokusu kendini belli ediyor . Benim elimdeki vetiver modernenin 2.versiyonu da bulunmamaktadır . Bu sebeple 2.versiyonun diğer çeşitlerinden almanızı tavsiye ederim .
@Blade Hocam çok teşekkür ederim,daha güzelleri sizlerin olsun.
@KuzeyTurk, güle güle kullanın. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Çok teşekkür ederim @cihankeskin,eminim öyle kullanacağım.Sağol.
2cgh8hv.jpg
G&C ' den siparişim 15 gün sonra bu gün elime ulaştı.
@FurkanY komşum gözünüz aydın iyi günlerde kullanın .
DE makina standı zamak yapıştırma mı acaba ?
@Nani Kuş teşekkür ederim komşum, daha iyileri sizin olsun inşallah. Stand EJ marka, çok anlamam ben ama şöyle bir baktım lehimlenmiş gibi sanki zamkla yapıştırmadan ziyade , makinam olmadığı için çekemedim ayrıntıyı gösterecek şekilde gündüz bir daha denerim çekebilirsem fotoğrafını çekip atarım
------

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: